بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / صادرات سرامیک کف پذیرایی سفید بدون بند

صادرات سرامیک کف پذیرایی سفید بدون بند

سرامیک کف پذیرایی سفید در طرح های متنوع و در نوع بدون بند یکی از بهترین کف پوش ها برای طراحی کف ساختمان می باشد. این محصول بخاطر بهره مندی از کیفیت بالا به کشور های مختلف نظیر عراق، پاکستان، گرجستان و … صادر می گردد. جهت خرید این محصول می توان به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مراجعه نمود.

در سال های اخیر تولیدکنندگان داخلی با استفاده از بهترین مواد اولیه و بکار گیری دستگاه های دیجیتالی و لیزری جهت طراحی و برش انواع سرامیک توانسته اند سرامیک کف پذیرایی سفید را با بالاترین درجه کیفیت تولید نمایند. در همین راستا مرغوبیت بالای این محصول سبب شده تا افراد بسیاری در خارج از کشور متقاضی خرید جدید مدل های سرامیک ایرانی باشند و با استفاده از آن به به زیباسازی محیط داخلی و کف ساختمان بپردازد.

عرضه انواع سرامیک کف پذیرایی سفید

سرامیک کف پذیرایی سفید

سرامیک کف پذیرایی سفید بروی سطح خود دارای رگه ها تیر و روشن بوده که این محصول را جذاب تر نموده است. جالب است بدانید سرامیک های کف را می توان برای طراحی بدنه استفاده نمود اما سرامیک های دیواری بخاطر مقاومت مکانیکی پایین نمی توان در کف ساختمان مورد استفاده قرار دارد. همچنین سرامیک کف پذیرایی سفید بخاطر کالیبره بودن و عدم نیاز به بند کشی دیرتر از سرامیک های معمولی کثیف شده و قابلیت شستشو داشته و به سادگی با آب تمیز می گردد.

صادرات سرامیک کف

امروزه فضای مجاز بستری مناسب برای تجارت و صادرات انواع کالا ها و محصولات به کشور های مختلف را فراهم آوره است. از همین رو بسیاری از متقاضیان خارجی و داخلی با استفاده از سایت های اینترنتی به سهولت با کارخانه های بزرگ کاشی و سرامیک ارتباط گرفته و جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی سفید را بصورت عمده سفارش داده و خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید