بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / فروشگاه مجازی کاشی دیوار درجه یک

فروشگاه مجازی کاشی دیوار درجه یک

کاشی دیوار درجه یک در سایز های مختلف را می توان از طریق فروشگاه های مجازی خریداری نمود. این مراکز با عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع کاشی دیوار و کف توانسته رضایت مصرف کنندکان را جلب کند و جدیدترین مدل های سرامیک دیواری را با قیمت باور نکردنی و ارزان عرضه نمایند.

کاشی دیوار

بطور یقین کاشی دیوار از قدیمی ترین نوع پوشش بوده که از گذشته تا به امروز  برای طراحی قسمت های مختلف ساختمان نظیر آشپزخانه، سرویس بهداشتی وحمام و… مورد استفاده قرار گرفته است. اما امروزه این محصول با فن آوری های نوین و مدرن تولید می گردد و نسبت به  سرامیک های قدیمی از میزان جذب رطوب کمتر و مقاومت بالا تر در برابر  گرما و سرامیک برخوردار می باشد. از همین ور بسیار از خانه دار ها تمایل تا با استفاده از انواع کاشی و سرامیک به طراحی و طرح ریزی محیط داخلی و خارجی ساختمان بپردازند.

کاشی دیوار آشپزخانه

محیط آشپزخانه از جمله محیط هایی می باشد که افراد برای طراحی داخلی این فضا از انواع کاشی دیواری بهره گرفته و تزیین بدنه محیط می پردازند. کاشی دیوار آشپزخانه امروزه از مرغوبترین مواد اولیه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته دیجیتالی و لیزری تولید می گردد که باعث شده تا این محصول علاوه بر کیفیت بالا از قیمت  مناسب برخودار باشد. همچنین طرح های شیک و جذاب این محصول یکی دیگر از عوامل ترغیب افراد به استفاده از این محصول در محیط آشپزخانه می باشد.

کاشی دیوار پذیرایی

برای طرح ریزی دیوار های دور هال و پذیرایی افراد از دیوارپوش های مختلف مانند سنگ و سرامیک استفاده می شود. سنگ های نیز از بهترین پوشش های به حساب می رود اما این محصول گران بوده و همه افراد قدرت خرید آن را ندارند. در همین راستا تولید کنندگان صنعت کاشی و سرامیک با تولید انواع کاشی وسرامیک دیوار در طرح ها سنگ های مختلف توانسته اند سبب ترغیب معماران و خانه دارها شده اند تا برای زیباسازی محیط پذیرایی از این محصول استفاده نمایند.

کاشی دیوار حیاط

کاشی دیوار حیاط امروزه با بهترین دستگاه های دیجیتالی طراحی می گردد که بکارگیری دستگاه های پیشرفته این امکان را به صنعتگران داده تا بتوانند طرح دیگر دیوارپوش ها مانند طرح سنگ، آجر، کاغذ دیوار؛ طرح های هندسی و…. را به زیبایی هرچه تمام تر بروی سرامیک طرح ریزی کنند. از همین رو بسیاری از معماران برای زیباسازی این فضا از جدیدترین مدل کاشی دیوار حیاط استفاده می نمایند.

فروشگاه مجازی کاشی درجه یک

در سال های اخیر سایت ها و فروشگاه های مجازی بستری مناسب برای خرید و فروش انواع کاشی دیواری درجه یک را فراهم آورده است. این مراکز به دلیل اینکه در طول شبانه روز فعال بوده و به افراد اجازه می دهند تا به راحتی با استفاده از این مراکز اینترنتی به کسب اطلاعات در مورد کاشی  دیواری و طرح ها ومدل های شیک آن دست یابند. در همین راستا مجموعه بزرگ کاشیان با ارائه  انواع کاشی و سرامیک دیواری توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده و انواع این محصول را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه عرضه نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار اتاق خواب

سایت خرید سرامیک دیوار اتاق خواب

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می …

تماس بگیرید