بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی عرضه سرامیک کف آشپزخانه جدید

نمایندگی عرضه سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید را می توان به سادگی از طریق نمایندگی های عرضه کننده کاشی و سرامیک در شهرستان های مختلف کشور تهیه نمود. همچنین امروزه انواع سرامیک کف آشپزخانه با بهترین کیفیت بصورت اینترنتی عرضه می گردد. لذا متقاضیان می توانند با بهره گیری از این مراکز، جدیدترین مدل سرامیک ایرانی را بصورت عمده در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

سرامیک کف آشپزخانه جدید از پایداری و دام بالا در برابر فشار برخودار بوده و در برابر انواع فشار وارده بر سطح مقاومت کرده  و تخریب نمی گردد. علاوه بر این سرامیک های کف در نقش های متنوع با بهترین رنگ بندی تولید شده و به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند مطابق سلیقه و بودجه خود از این محصول برای طراحی کف آشپزخانه استفاده نمایند.

عرضه سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید

یکی از دغدغه های خانه دار ها خصوصا خانم ها، کثیف شدن درز و بند بین سرامیک های کف بوده که در سال های اخیر تولیدکنندگان، جدید ترین مدل های سرامیک کف را بوسیله دستگاه های لیزری برش داده به گونه ای که کمترین میزان اختلاف را نسب به هم داشته و پس از نصب نیاز به بند کشی ندارد.  این مزیت باعث شده تا بین  سرامیک های کف در  بند وجود نداشته باشد و دفعات تمیز کردن کف، کاهش یابد. از دیگر ویژگی های سرامیک های کف می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • بالا بوده کیفیت
  • طرح های جدید
  • رنگ بندی متنوع
  • سایز های گوناگون
  • قابلیت شستشوی
  • خاصیت ضد حریق
  • مقاومت در برابر شوک حرارتی

نمایندگی عرضه انواع سرامیک

به منظور تهیه سرامیک کف آشپزخانه جدید می توان به نمایندگی های عرضه این محصول در نقاط مختلف کشور رجوع کرد یا با استفاده از سایت های اینترنتی  انواع  کاشی و سرامیک مورد نیاز را خریداری نمود. جالب است بدانید امروزه مراجعه کنندگان فروشگاه های مجازی نسبت به فروشگاه های فیزیکی بیشتر می باشد. زیرا این مراکز اینترنتی همیشه در دسترس افراد بوده و متقاضیان می توانند به سهولت و بدور از دغدغه های رفت و آمد  و شلوغی خیابان ها، جدیدترین مدل سرامیک کف آشپزخانه را بطور عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …

تماس بگیرید