بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / تولید بهترین سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

تولید بهترین سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ با طرح های فانتزی می تواند انتخاب مناسبی برای تزیین محیط های مختلف ساختمان باشد. بهترین نوع این محصول بصورت عمده از طریق سایت های اینترنتی با نازلترین قیمت عرضه می گردد. لذا افراد می توانند با استفاده از فضای مجازی به این محصول را تهیه نمایند.

سرامیک دیوار 30*60

بطور کلی کاشی و سرامیک از دو قسمت ساخته می شود. بخش اصلی یا بدنه سفالی آن می باشد که ازمخلوط خاک رس بادیگر مواد معدنی ساخته می شود و بعد از پخته شدن، سطح آن لعابکاری شده و دوباره در کوره قرار می گیرد. امروزه این فرآیند بصورت پیشرفته تر انجام شده و نتیجه آن تولید انواع کاشی و سرامیک در طرح های و رنگ بندی های زیبا می باشد که سبب شده تا افراد بسیاری برای زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان از آن بهره گیرند.

سایز مناسب کاشی دیوار

سایز کاشی و سرامیکی که برای طراحی بدنه ساختمان مورد استفاده قرار می گیر باید متناسب با ابعاد محیط مورد نظر باشد. در همین راستا تولید کنندگان کاشی و سرامیک دیواری را در اندازه های مختلف تولید می نمایند تا افراد بتوانند به سادگی از سایز مناسب کاشی در طرح ریزی و زیباسازی بدنه خانه استفاده نمایند. زیرا تناسب اندازه کاشی با ابعاد محیط باعث کاهش ضایعات و چیدمان بهتر طرح و نقش کاشی می شود.

عرضه انواع کاشی دیواری

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ یکی از بهترین اندازه های سرامیک دیواری می باشد که به راحتی می توان در بدنه مکان های مختلف نظیر

  • هال
  • پذیرای
  • توالت
  • حمام
  • اتاق خواب
  • دیوار حیاط

مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر اندازه سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ در طرح های مدرن با رنگ بندی شیک تولید می گردد که انتخاب زیرکانه این محصول به سادگی محیط زیبا و چشم نوازی را در خانه خلق نمایند.

سرامیک دیواری کالیبره

سرامیک های دیواری کالیبره با بدون بندکشی نسل جدیدی از کاشی و سرامیک می باشد که در آخرین مرحله تولید توسط دستگاه های فوق پیشرفته لیزری برش داده شده و دارای کمترین میزان اختلاف نسبت بهم را دارد.

این نوع سرامیک های در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته و سطحی کاملا یکدست و زیبا را به نمایش می گذارند. سرامیک دیوار کالیبره نسبت به دیگر سرامیک ها از قیمت بالاتری نیز برخودار می باشند.

سرامیک دیوار 30*60

تولید بهترین سرامیک

در سال های اخیر واحد های تولید کاشی و سرامیک با استفاده از علم روز دنیا و دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید بهترین سرامیک دیوار ۳۰*۶۰  نموده اند این محصول از مقاومت بالایی در برابر نورخورشید برخودار بوده و خاصیت ضد حریق دارد. همچنین این محصول در درجات کیفیت مختلف تولید می شود و این امکان را برای افراد فراهم آورده است تا بتوانند مطابق بودجه خود به انتحاب طرح و رنگ این محصول بپردازند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار اتاق خواب

سایت خرید سرامیک دیوار اتاق خواب

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می …

تماس بگیرید