بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / مرکز پخش انواع سرامیک دیوار در تهران

مرکز پخش انواع سرامیک دیوار در تهران

انواع سرامیک دیوار برای تزیین بدنه توالت، حمام، هال، پذیرایی و … توسط مراکز پخش در تهران و دیگر شهرستان با قیمت مناسب عرضه می گردد. این محصول دارای کمترین میزان جذب رطوبت بوده و در صورت کثیف شده به سادگی با آب تمیز می گردد. همچنین انواع سرامیک دیوار را می توان از سایت های اینترنتی بصورت مستقیم از کارخانه سفارش داد و خریداری نمود.

انواع سرامیک دیوار

یکی از ویژگی های بازر انواع سرامیک دیوار دار بودن رتبه بندی کیفیت می باشد. که این خصوصیت سبب شده تا افراد بتوانند با توجه ب نیاز خود از کیفیت متناسب با آن بهره گرفته و سبب کاهش هزینه های پرداختی شوند. بطور مختصر درجه بندی انواع سرامیک دیوار به این گونه بوده که درجه یک بالاترین کیفیت و قیمت را برخودار و بوده

و در برابر شرایط محیطی از استحکام و دوام بالایی برخودار می باشد. سرامیک ها دارای ۴ الی ۵ درجه بوده که درجه ۵ آن نیز پایین ترین کیفیت و قیمت را دارا می باشد. اما برخی شرکت های تولیدی از حروف لاتین انگلیسی A, B, C  استفاده کرده که گرید A  دارای بالاترین رتبه کیفیت می باشد.

جدیدترین مدل سرامیک سرویس بهداشتی

جدیدترین مدل سرامیک سرویس بهداشتی از ترکیب رنگ منحصر بفردی بهره می گیرد. این ترکیب رنگ بصورت تیره، دکور و قسمت روشن می باشد که طرح تیره در پایین قرار گرفته، سپس قسمت دکور در وسط و ناحیه روشن هم در بالای کار قرار می گیرد. این ترکیب رنگ با طرح های متنوع خود توانسته رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید و محیط شیک و زیبایی در توالت و حمام خلق کند.

سرامیک کف پذیرایی

در سال های اخیر افراد زیادی از انواع سرامیک برای طراحی کف پذیرایی استفاده می نماید. زیرا این محصول دارای نقش های زیبا بود و از خاصیت شستشوی آسان بهره می برد که این امکان را فراهم آورده تا در صورت کثیف شدن به راحتی شستشو داده می شود. سرامیک کف پذیرایی در نوع کالیبره و بدون بند تولید می شود که عدم وجود بند و درز در بین سرامیک ها باعث جلوه بیشتر طرح و نقش این محصول شده است.

مرکز پخش سرامیک دیوار

مراکز پخش سرامیک دیواری توانسته از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاهای مجازی به خوبی انواع این محصول در شهرستان های مختلف کشور توزیی نمایند. همچنین این مراکز در طول شبانه روز فعال بوده و در موقع خرید به مشتریان خود مشاوره رایگان داده تا بتوانند به سهولت از بین انواع سرامیک دیوار بهترین نوع آن را سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار اتاق خواب

سایت خرید سرامیک دیوار اتاق خواب

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می …

تماس بگیرید