بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / شرکت پخش انواع کاشی بین کابینتی جدید

شرکت پخش انواع کاشی بین کابینتی جدید

کاشی بین کابینتی جدید با طرح های مدرن و رنگ بندی زیبا توانسته نظر افراد بسیاری را بخود جلب نماید. این محصول دارای درجه بندی کیفیت بوده و افراد می توانند مطابق بودجه خود از طرح های متنوع این محصول بهره برند. کاشی بین کابینتی جدید را می توان در کمترین زمان از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی خریداری نمایید.

کاشی بین کابینتی جدید

در سال های اخیر صنعتگران کاشی و سرامیک با استفاده از علم روز و دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید انواع کاشی بین کابینتی جدید نموده اند و در همین راستا توانسته اند محصولات بسیار شیک و مدرن را تولید نمایند. این محصولات علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت بالا برخودار بوده و مصرف کنندگان به با اطمینان خاطر می توانند از انواع کاشی بین کابینتی جدید در بدنه محیط آشپزخانه استفاده نمایند.

 مدل کاشی بین کابینتی جدید

تنوع بالا یکی از ویژگی های منحصر بفرد کاشی و سرامیک می باشد که به خانه داران و معمارن کمک شایانی در زمینه طراحی و زیباسازی محیط آشپزخانه کرده است. برخی از مدل های کاشی بین کابینتی جدید به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • طرح گلدار
  • طرح بافت دار
  • طرح های منیاتوری
  • طرح های هندسی
  • طرح های سه بعدی
  • طرح های برجسته و شیک

کاشی بین کابینتی طرح آنتیک

یکی از طرح های جدید کاشی بین کابینتی طرح آنتیک می باشد. این محصول در سایز ۳۰*۶۰ و در طرح های مختلف تولید می گردد. کاشی بین کابینتی جدید طرح آنتیک بسیار مشابه سنگ طبیعی بوده و در اولین نگاه تشخیص آن سخت و دشوار می باشد. همچنین این محصول از درجه کیفیت بالا برخودار بوده و نسبت به رطوبت مقاومت نسبتا خوبی دارد. لذا استفاده از کاشی بین کابینتی طرح آنتیک می توانند تاثیر بسزایی در زیباسازی محیط آشپزخانه ایفا نماید.

کاشی بین کابینتی سفید

یکی از رنگ های مورد نظر افراد برای تزیین فضای بین کابینت ها، رنگ سفید می باشد. از همین رو کاشی بین کابینتی سفید توانسته طرفداران بسیاری را در نقاط مختلف کشور پیدا کنید. زیرا هماهنگ و ست کردن این محصول با فضای آشپزخانه به سهولت انجام می پذیرد. و همچنین در آشپزخانه های کوچک سبب افزایش انعکاس

نور و بهبود روشنایی محیط می شود. علاوه بر این کاشی بین کابینتی سفید از مقاومت مطلوبی نسبت به ضربه برخودار بوده و دارای بالاترین درجه کیفیت می باشد. لذا بسیاری از خانه دارها خصوصا خانم ها تمایل دارند تا از طرح های کاشی بین کابینتی جدید و سفید در طراحی و طرح ریزی محیط آشپزخانه استفاده نمایند.

کاشی بین کابینتی جدید

شرکت پخش انواع کاشی بین کابینتی

امروزه  انواع کاشی بین کابینتی جدید از طرق مختلف در سراسر کشور عرضه می گردد که یکی از بهترین و سریع تر راه های توزیع و پخش کاشی و سرامیک، استفاده از اینترنت و فضای مجازی می باشد. در همین راستا بسیاری از شرکت های بزرگ جهت افزایش سرعت پخش و بهبود ارائه خدمات به مشتریان از این بستر برای عرضه انواع کاشی بین کابینتی جدید استفاده می نمایند. لذا افراد به سادگی و در کمترین زمان ممکن می توانند به این مراکز رجوع کرده و انواع این محصول را بصورت عمده ثبت سفارش نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …

تماس بگیرید