بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۵ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام با در نظر گرفتن کیفیت و برند تولید کننده مشخص می شود. در همین راستا افراد می توانند از طریق سایت های اینترنتی و یا نمایندگی های فروش شرکت های تولیدکننده اطلاعات لازم در حوزه کاشی و سرامیک رو جویا شود و انواع کاشی دیوار توالت و حمام را بصورت عمده با قیمت مناسب خریداری نمایند.

کاشی دیوار در محیط هایی که بهداشتی بوده و باید به منظور حفظ سلامت محیط همیشه نظافت شود، کمک زیادی می کند. زیرا کاشی و سرامیک قابلیت شستشو داشته و می توان به راحتی محیط را ضد عفونی نمود. به همین دلیل است که در تمامی محیط ها انواع کاشی دیوار با بهترین کیفیت و مرغوبیت انتخاب و بکار گرفته می شوند.

عرضه کاشی دیوار توالت و حمام

کاشی دیوار توالت و حمام

از مهمترین این محیط ها را می توان توالت و حمام دانست. زیرا در این محیط ها هم آلودگی زیادی وجود داشته و هم سطح رطوبت آنها بسیار بالاست. به همین دلیل طراحان و معماران بهترین نوع کاشی دیوار را برای توالت و حمام انتخاب نموده تا هم محیط مد نظر خود را زیباتر کرده و هم در راستای نظافت عملکرد خوبی داشته باشند.

انواع کاشی دیوار توالت و حمام در ابعاد زیر ارائه می شوند:

  • ۱۰*۲۰
  • ۲۰*۲۰
  • ۲۰*۳۰
  • ۴۰*۴۰
  • ۶۰*۶۰
  • ۴۰*۲۵

 مدل سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

در سال های اخیر بهترین مدل های سرامیک سرویس بهداشتی در رنگ بندی سه گانه به گونه ای تولید می شود که در برابر شرایط محیط نظیر رطوبت از دوام بسیار خوبی برخودار می باشد. این محصول بدلیل کیفیت بالا و طرح های منحصر بفرد توانسته به رقابت با محصولات مشابه خارجی بپردازد و نظر بسیار از طراحان را در خارج از کشور بخود جلب نماید.

قیمت روز انواع کاشی دیوار

طبیعتا ابعاد کاشی ها در قیمت روز آن نیز اثر گذار خواهد بود. به همین دلیل شرکت هایی که قیمت انواع کاشی دیوار را ارائه می دهند، اندازه را نیز مد نظر قرار داده و سپس اعلام می دارند. در این میان کیفیت و مقاومت نیز اهمیت ویژه ای داشته و باید قیمت روز براساس آنها نیز مد نظر قرار گیرد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار اتاق خواب

سایت خرید سرامیک دیوار اتاق خواب

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می …

Call Now Buttonتماس بگیرید