بازرگانی کاشیان
جمعه , اردیبهشت ۱۷ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / مرکز توزیع جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپزخانه

مرکز توزیع جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپزخانه

عرضه جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپزخانه از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی کمک شایانی به خریداریان و تولید کنندگان این محصول نموده است. زیرا این مراکز در اسرع وقت اطلاعات لازم در حوزه کاشی و سرامیک را منتشر داده و افراد را در هنگام خرید، مشاوره و راهنمایی می نمایند. لذا بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا با مراجعه به سایت های اینترنتی از این مزایا برخودار شده و جدیدترین مدل سرامیک دیوار را خریداری نمایند.

بطور کلی انواع کاشی و سرامیک از ترکیب خاک رس (سفید یا قرمز)، شن و کانی های نظیر فلدسپات تولید می شود. این مخلوط تحت حرارت و فشار بالا قرار گرفته و سپس بروی آن لعابکاری می شود. امروزه از تکنولوژی های مدرن و دستگاه های دیجیتالی برای طرح ریزی نقش سرامیک ها بهره گرفته می شود. همچنین برش این محصول توسط دستگاه های لیرزی با دقت بسیار زیاد صورت گرفته به گونه ای که کمترین میزان اختلاف را نسبت به هم دارند و در هنگام نصب نیاز به بندکشی نمی باشد.

جدیدترین مدل سرامیک دیوار

جدیدترین مدل سرامیک دیوار در نوع کالیبره با زوایای کاملا قائم و سطح صاف ساخته شده و از مقاومت مناسب در برابر حرارت و گرما برخودار می باشد. همچنین این محصول قابل شستشو بوده و در صورت چسپیدن مواد چرب بروی سطوح به راحتی با آب تمیز می گردد. از دیگر ویژگی های جدیدترین مدل سرامیک دیوار می توان موارد ذیل را نام برد:

  • رتبه بندی کیفیت
  • قیمت های مناسب
  • سایزها متناسب با ابعاد محیط
  • تنوع طرح و رنگ
  • خاصیت ضد حریق
  • مقاومت مکانیکی مطلوب
  • شستشوی آسان

مرکز توزیع سرامیک دیوار آشپزخانه

در سال های اخیر مراکز توزیع کاشی و سرامیک با استفاده از فضای مجازی توانسته خدمات بسیار مطلوبی را ارائه دهند و سبب جلب رضایت مصرف کنندگان گردند. لذا پیشنهاد می گردد افراد جهت تجربه یک خرید راحت و مطمئن از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بهره گیرند و جدیدترین مدل سرامیک دیوار آشپرخانه را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

بازرگانی کاشیان
لطفا در خصوص مشاوره و خرید محصول با کارشناس ما در ارتباط باشید.:
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جدیدترین کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی طرح آجر٬ کاشی بین کابینتی طرح آجر

قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر

معمولا قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر و دیگر مدل ها در سایت های …