بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی دیوار / مرکز پخش جدید ترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

مرکز پخش جدید ترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی

جدید ترین مدل سرامیک دیوار برای طراحی فضای پشت ال سی دی بسیار مناسب بوده و از ترکیب رنگ متنوع بهره می برد. این محصولات نسبت به رطوبت مقاوم بوده و براحتی با آب قابل شستشوی می باشد. برای خرید انواع سرامیک دیوار می توان به سایت های عرضه کننده کاشی و سرامیک مراجعه نمود و انواع آن را بصورت عمده از کارخانه خریداری کرد.

امروزه سرامیک ها به یکی از بهترین پوشش ها برای تزیین بدنه و کف ساختمان تبدیل شده اند. زیرا این محصول دارای کیفیت های مختلف بوده و افراد می توانند باتوجه به مرغوبیت و هزینه پرداختی جدید ترین مدل سرامیک دیوار را تهیه نمایند و برای زیباسازی دیوار پذیرایی از آن بهره گیرند.

عرضه جدید ترین مدل سرامیک دیوار

جدید ترین مدل سرامیک دیوار

در سال های اخیر با پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک امروزه جدید ترین مدل سرامیک دیوار پذیرایی  در نوع رکتیفاید تولید می شود. این محصول در آخرین مرحله تولید بوسیله دستگاه های لیزری به نحوه برش داده می شود که دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بوده و در هنگام نصب نیاز به بندکشی ندارد. از دیگر خصوصیات جدید ترین مدل سرامیک دیوار می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • جذب رطوبت پایین
  • مقاومت در برابر شوک حرارتی
  • پایدار نسبت به ضربه
  • بدون بند
  • مدل های جدید و متنوع
  • رنگ های زیبا

مرکز پخش سرامیک پذیرایی

امروزه انواع سرامیک پذیرای برای بدنه و کف را می توان به سهولت از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی خریداری نمود. زیرا این مراکز بصورت ۲۴ ساعته فعال بوده و افراد می توانند در اسرع وقت به این فروشگاه های مجازی رجوع نماید و علاوه بر آشنایی با جدید ترین مدل سرامیک دیوار انواع آن را بطور عمده در کمترین زمان ممکن سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک دیوار اتاق خواب

سایت خرید سرامیک دیوار اتاق خواب

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می …

Call Now Buttonتماس بگیرید