بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

نمایندگی فروش جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه با کیفیت بالا در نقش های بسیاری زیبا  توسط سایت های اینترنتی عرضه می گردد. همچنین این محصول دارای برش لیزری بوده و در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد. جهت خرید جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه می توان به سایت های اینترنتی و یا نمایندگی فروش مراجعه نمود.

به طور مختصر می توان گفت که سرامیک ها از مخلوط خاک رس، شن و دیگری کانی های نظیر فلدسپات ساخته شده و پس از تولید قسمت سفالی بروی آن لعابکاری می شود. جالب است بدانید لعاب روی سرامیک های دارای نوع مات تا براق بوده و بدلیل سطح صاف و مقاومت در برابر رطوبت، از قابلیت شستشو و تمیزی آسان بهره می برد. از همین رو افراد بسیاری تمایل دارند تا از جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه برای زیبا سازی محیط آشپزخانه استفاده نمایند.

عرضه جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه علاوه بر نقش ها و مدل های بی نظیر از پایداری مناسب در برابر شوک حرارتی و گرمایی ناشی از پخت و پز برخودار می باشد. همچنین این محصول نسبت به ضربه مقاوم بوده و از ثبات رنگ و لعاب برخودار می باشد. برخی از مهترین خصوصیات جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • کیفیت بالا
  • رنگ های شیک و مدرن
  • طرح های بی نظیر
  • پایداری در برابر مواد شوینده
  • مقاومت در برابر رطوبت و خیس شدن
  • سایز های مختلف و متناسب با ابعاد آشپزخانه

نمایندگی فروش سرامیک آشپزخانه

در سال های اخیر نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک در سراسر کشور با ارائه خدمات مطلوب توانسته اند رضایت مصرف کنندگان را جلب نمایند. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان به منظور ارائه خدمات بهتر و بهبود روند پخش و توزیع از سایت ها و فروشگاه های مجازی استفاده می نمایند. این مراکز همیشه در دسترس بوده و افراد می توانند در اسرع وقت به این مراکز رجوع کرده و جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه را در بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …

تماس بگیرید