بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / قیمت جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

قیمت جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه در نوع دیواری و کف با مرغوبت ترین مواد اولیه تولید می شود. این محصول نسبت به گرما مقاوم بوده و در برابر حرارت ناشی از پخت و پز دوام عالی دارد. جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت این محصول به سهولت می توان از سایت های اینترنتی فعال در این حوزه بهره گرفت و بهترین نوع این محصول را بصورت عمده از کارخانه خریداری کرد.

عرضه جدیدترین مدل سرامیک دیواری

جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه

از گذشته دور تا کنون از انواع کاشی و سرامیک در تزیین محیط آشپزخانه استفاده می شده که امروزه این محصول با تکنولوژی روز دنیا در طرح های زیبا و مدرن ساخته می شود. جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه از میزان جذب رطوبت بسیار پایین برخودار بوده و این امکان را براب افراد فراهم آورده تا در صورت نیاز به شسشتوی آشپزخانه به خیال آسوده این عمل را انجام دهند. از خصوصیات دیگر سرامیک های آشپزخانه می توان به ثابت بودن رنگ و لعاب آن اشاره نمود که در برابر گرما و حرارت مقاوم می باشد.

بهترین سرامیک دیوار پذیرایی

بطور یقین بهترین سرامیک دیوار پذیرایی باید از مرغوبت ترین مواد اولیه ساخته شود و دارای طرح های بسیار زیبا و شیک بوده تا بتواند محیط دلنشین و جذابی را در هال و پذیرایی خلق نماید. همچنین سرامیک های دیوار پذیرایی باید در سایز های گوناگون عرضه گردد و به افراد این اجازه را دهد تا بتوانند مطابق نظر خود از سایز های مختلف این محصول در زیباسازی محیط مورد نظر بهره گیرند.

سرامیک کف طرح سنگ

سرامیک کف طرح سنگ از جذاب ترین مدل های سرامیک می باشد. نقش و نگار این محصول بوسیله دستگاه های پیشرفته طراحی می گردد که بسیار مشابه نمونه های طبیعی خود می باشد. جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه در طرح سنگ های مختلف برای کف و بدنه تولید شده که استفاده هوشمندانه از این طرح های باعث خلق محیط زیبا در آشپزخانه می گردد. از مهمترین مدل های سرامیک طرح سنگ می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • سرامیک طرح سنگ مرمر
  • سرامیک طرح سنگ آنتیک
  • سرامیک طرح سنگ گرانیت
  • سرامیک طرح سنگ تراورتن

قیمت جدیدترین مدل سرامیک

یکی از مزیت های بازر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی انتشار اخبار و اطلاعات در حوزه کاشی و سرامیک نظیر قیمت جدیدترین مدل سرامیک آشپزخانه می باشد. از همین رو افراد می توانند در اسرع وقت با مراجعه به این مراکز اینترنتی همیشه فعال، علاوه بر اطلاع از قیمت این محصول، مرغوبت ترین نوع آن را با قیمت بسیار مناسب از کارخانه سفارش داده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید