بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مرداد ۱۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت عمده جدیدترین مدل سرامیک استخری

قیمت عمده جدیدترین مدل سرامیک استخری

جدیدترین مدل سرامیک استخری را می توان بصورت عمده از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی تهیه نمود. این مراکز مجازی در ارتباط با تولیدکنندگان بزرگ بوده و علاوه بر خرید و فروش انواع سرامیک استخری، اخبار و اطلاعات دیگر این حوزه نظیر قیمت را نیر منتشر می نمایند. لذا بسیاری از افراد از طریق فروشگاه های مجازی اقدام به خرید کالا ها و محصولات مورد نیاز خود می نمایند.

جدیدترین مدل سرامیک استخری

ستخر یکی از محیط های تفریحی و بسیار سرگرم کننده بوده که کمترین کسی را می شود پیدا کرد که به این محیط علاقمند نباشد. همچنین این محیط جذاب، مکانی برای آموزش، درمان  و برگزاری مسابقات مرتبط با آب می باشد. لذ یکی از مهمترین فاکتورهای  که باید در این محیط به آن توجه گردد، حفظ رعایت

بهداشت می باشد. از همین رو تولیدکنندگان کاشی و سرامیک با تولید جدیدترین مدل سرامیک استخری توانسته اند کمک شایانی به معماران نماید. زیرا سرامیک های استخری بخاطر سطح صاف و براق خود در صورت کثیف شدن به سهولت تمیز گشته و در حفظ نظافت محیط  تاثیر بسزایی نیز دارد.

سرامیک استخری شش ضلعی

امروزه بسیاری از خانه ها داری استخربود و افراد برای استفاده های تفریحی و ورزشی از آن بهره می گیرند. از هیمن رو طراحی دکوراسیون این محیط بسیار حائز بوده و  طراحان با استفاده از طرح های مختلف سرامیک استخری به زیباسازی این فضا می پردازند. جالب است بدانید یکی از شیک طرح های این محصول، سرامیک استخری شش ضلعی می باشد که  در نوع ساده و میکس عرضه می گردد که افراد می توانند باتوجه به نظر خود و متناسب با محیط از انواع جدیدترین طرح های سرامیک استخری بهره گیرند.

سرامیک استخری ۳۰*۳۰

سرامیک های استخری ۳۰*۳۰ با نوین ترین فناوری تولید کاشی و سرامیک تولید می گردد و از ضریب جذب رطوبت بسیار پایین برخوردار می باشد. این محصول را در می توان برای تزیین استخری های کوچک و همچنین سرویس بهداشتی نیز استفاده نمود. لذا بسیاری از افراد از مرغوب ترین نوع سرامیک استخری با خیال آسوده می توانند در مکان های مرطوبت و خیس استفاده نماید و یک خرید مطمئن را تجربه نمایند.

قیمت عمده سرامیک استخری

بطور کلی قیمت عمده انواع محصولات  بسیار ارزان تر از قیمت خرده آن بوده و پارامتراهای مختلف مانند حقوق و دستمزد کارگر، مواد اولیه، درجه کیفیت و …. بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذار می باشد. لذا پیشنهاد می گردد برای خرید جدیدترین مدل سرامیک استخری از فروشگاه های مجازی استفاده نمود. زیرا این مراکز در اسرع وقت لیست قیمت انواع کاشی و سرامیک را منتشر می نماید و افراد می توانند علاوه بر کسب اطلاعات لازم، بهترین نوع این محصول را مستقیم از کارخانه ثبت سفارش کرده و خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری تهران

نمایندگی فروش سرامیک استخری تهران

سرامیک استخری تهران در سایزهای مختلف با قیمت مناسب از طریق مجموعه کاشیان عرضه می …

Call Now Buttonتماس بگیرید