بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / سایت عرضه کاشی سرویس بهداشتی درجه یک ایرانی

سایت عرضه کاشی سرویس بهداشتی درجه یک ایرانی

سایت عرضه کاشی سرویس بهداشتی  ایرانی با مناسب ترین قیمت اقدام به پخش و توزیع این محصول نموده است. سرامیک دیواری ایرانی در اندازه های ۳۰*۶۰ و … جهت طراح داخلی بدنه توالت و حمام ساخته  شده و از ویژگی های مناسب برخودار می باشد.

کاشی سرویس بهداشتی

همانطور که می دانید کاشی یکی از تولیداتی ست که ایرانی ها در زمینه تولید و طراحی آن از گذشته های دور تخصص داشته و به منظور استفاده بهتر آنها را با مدل های شیک راهی بازار می کنند. امروزه نیز با توجه به پیشرفت صنعت می توان شاهد ارائه انواع متنوع ای از کاشی ها بود که سبب کابردی تر شدن آنها گردیده است. لذا هر تولیدی با در نظر گرفتن مدل و استفاده محصول خود آن را راهی بازار می کند.

کاشی سرویس بهداشتی درجه یک ایرانی

یکی از انواع کاشی که امروزه در همه خانه ها و مجموعه های مختلف کاربرد دارد، نوع سرویس بهداشتی است. این کاشی ها در ابعاد استانداردها و مشخص تولید شده تا در اجرای آنها مشکلی پیش نیاید. از متداول ترین ابعاد کاشی سرویس بهداشتی عبارتند از:

  • ۱۰*۱۰
  • ۱۰*۲۰
  • ۲۰*۲۰
  • ۲۰*۳۰
  • ۴۰*۴۰

سرامیک سرویس بهداشتی

سرامیک سرویس بهداشتی یک از بهترین نوع پوشش برای طراح بدنه وکف این محیط می باشد که از سال های دور تا به امروز معماران از این محصول ارزشمند برای تزیین فضای داخلی توالت وحمام بهره می گرفتند. امروزه این محصول در مدل های مختلف و طرح دار تولید می شود که نونه های طرح دار بیشتر مورد استقبال افراد قرار گرفته است. زیرا طرح دار بوده سرامیک سبب می شود تا محیط سرویس بهداشتی از حالت کسل کننده و یکنواخت به فضای جذاب و شیک تبدیل شود.

سرامیک برجسته دیوار

علاوه بر طرح دار بودن سرامیک، ویژگی های دیگری مانند سطح صاف  و برجسته می تواند انتخاب دیگری باشد که به افراد این اجازه را می دهد تا بتوانند به بهترین صورت ممکن این فضا را طراحی نمایند. سرامیک برجسته و یا رستیک بخاطر سطح خاص خود نور نیز بهتر در فضا منعکس می نمایند و در سرویس های که  با کمبود نور مواجه می باشد باعث بهبود نور پردازی محیط می شود.

سایت عرضه کاشی سرویس بهداشتی

در سایت های اینترنتی نیز عرضه کننده ها ابعاد انواع کاشی سرویس بهداشتی را معرفی کرده و برای تامین آن بهترین ها را راهی بازار می کنند. با توجه به افزایش تقاضا از طریق سایت های اینترنتی می توان عملکرد بهتری را از سوی عرضه کننده ها شاهد بود که در زمینه تامین نیاز خریداران سراسر کشور مهم است.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام با در نظر گرفتن کیفیت و برند …

تماس بگیرید