بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید اینترنتی انواع سرامیک کف حیاط  شیک

خرید اینترنتی انواع سرامیک کف حیاط  شیک

انواع سرامیک کف حیاط در طرح های شیک با استفاده از بهترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می شود. این محصول نسبت به آب مقاوم بوده و از ضریب اصطحکاک مطلوبی برخودار می باشد. انواع سرامیک کف حیاط را می توان بصورت اینترنتی و با قیمت مناسب خریداری نمود. از همین رو معماران و برخی خانه دارها جهت کاهش هزینه ها پرداختی انواع سرامیک کف را بصورت اینترنتی ثبت سفارش داده و خریداری می نمایند.

در سال های اخیر انواع سرامیک کف حیاط با کیفیت بالا تولید می شود. این محصول دارای سطح آج داره بود و از کمترین میزان لغزندگی برخودار می باشد. از همین افراد بسیاری در تلاش اند تا از این محصول جهت طرح ریزی کف حیاط استفاد نمایند و از جنبه های زیبایی و دیگر مزیت هایی این محصول که در ادامه به آن می پردازیم، بهره گیرند.

انواع سرامیک کف حیاط

انواع سرامیک کف حیاط

انواع سرامیک کف حیاط باید از ضخامت مناسبی برخودار باشد تا بتواند فشار های وارده بر سطح را به خوبی تحمل کند و  تخریب نگردد. از ویژگی های مطلب این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ضریب اصطحکاک مناسب
  • درجه کیفیت بالا
  • قابلیت شستشو
  • مقاوم در برابر فشار و ضربه
  • پایدار در برابر نور آفتاب
  • طرح های شیک
  • رنگ بندی متنوع

سرامیک کف ارزان قیمت

ارزان بودن انواع کالا و محصولات نظیر کاشی و سرامیک از جمله موارد است که بسیار مورد توجه معماران و خانه دارها می باشد. زیرا مسایل و معضلات اقتصادی سبب کاهش قدرت خرید افراد گشته است. از همین رو افراد بدنیال تهیه و خرید انوع سرامیک کف ارزان قیمت می باشند.

در همین راستا امروزه تولیدکنندگان و صنعتگران کاشی و سرامیک با تولید انواع این محصول در درجه کیفیت ها مختلف باعث شده اند تا این مشکل برای بسیاری از افرادی که بدنیال خرید کاشی و سرامیک ارزان قیمت هستند مرتفع گردد.

سرامیک کف طرح پارکت

طرح پارکت از جمله مدل های جذاب سرامیک کف می باشند که امروزه طراحان ترجیح می دهند بجای پارکت از این محصول استفاده نمایند. زیرا این محصول نسبت به فشار مقاوم بوده و خاصیت ضد حریق دارد. همچنین سرامیک کف طرح پارکت  به لحاظ ظاهری مشابه چوب طبیعی بوده و تشخیص آن در نگاه اول بسیار سخت و دشوار می باشد. انواع این محصول در سایز ۵۰*۵۰ و در نوع کالیبره با قیمت مناسب بصورت عمده و مستقیم از کارخانه توسط این مجموعه عرضه می گردد.

خرید اینترنتی سرامیک حیاط

امروزه بخاطر افزایش جمعیت شهرها، میزان ترافیک نیز افزایش یافته و رفت و آمد افراد سخت و دشوار گشته است. لذا بسیاری از معماران جهت صرفه جویی در وقت و هزینه از سایت های اینترنتی استفاده می نمایند. زیرا خرید انواع سرامیک کف از این مراکز بسیار آسان بوده و افراد می توانند مطابق سیلقه خود انواع این محصول را بصورت عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید