بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت فروش سرامیک کف توالت و حمام زیبا

قیمت فروش سرامیک کف توالت و حمام زیبا

سرامیک کف توالت و حمام یکی از بهترین کفپوش ها برا زیباسازی و تزیین کف سرویس بهداشتی  می باشد. این محصول در صورت کثیف شده به سهولت با آب قابل شستشو بوده و تمیز می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز سرامیک کف توالت و حمام می توان از فروشگاه مجازی و یا نمایندگی های عرضه انواع کاشی و سرامیک بهره گرفت.

سرویس بهداشتی و حمام یکی از محیط های می باشد که علاوه بر جنبه زیبایی، حفظ رعایت بهداشت در این محیط مورد توجه افراد بوده است. در همین راستا بسیاری از معماران و خانه دارها از انواع کاشی و سرامیک برای طراحی بدنه و کف این محیط استفاده می نمایند. زیرا این محصول دارای ظاهر زیبا بوده و بخاطر سطح صاف و براق، در صورت کثیف شدن به سهولت با آب تمیز می گردد.

سرامیک کف توالت و حمام

سرامیک کف توالت و حمام علاوه بر مرغوبت بالا و ضخامت مناسب باید از لحاظ جنبه زیبایی نیز باید انتظارات افراد را برآورده سازد. در همین راستا تولیدکنندگان، انواع کاشی و سرامیک را در رنگ بندی های مختلف نظیر موارد ذیل تولید می نماید:

  • سفید
  • مشکی
  • طوسی
  • خاکستری
  • صورتی

سرامیک کف توالت

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

تولید انواع سرامیک سرویس بهداشتی و حمام در داخل کشور علاوه بر رفع تقاضای داخلی از طریق صادرات کمک شایانی به اقتصاد کشور نموده است. این محصول با بکار گیری از بهترین مواد اولیه  در مدل های  و سایز های مختلف تولید می گردد. همچنین سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در کار برد هایی برای بدنه و کف ساخته می شود که هر محصول دارای کیفیت ها مختلف بوده و افراد می توانند با توجه به سلیقه و بودجه خود از بهترین نوع جهت طرح ریزی کف توالت و حمام بهره گیرند.

شیک ترین سرامیک سرویس بهداشتی

در سال های اخیر پیشرفت علم و تکنولوژی سبب شده تا امروزه شیک ترین سرامیک سرویس بهداشتی بصورت کالیبره تولید گردد. این محصول در آخرین مرحله تولید توسط دستگاه های لیزری برش داده می شود به گونه ی که دارای کمترین میزان اختلاف ۰٫۰۰۰۰۱ را نسبت به هم دارند

و دارای زوایای کاملا قایم، سطح صاف و بدون تاب خوردگی بوده و در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد. از همین رو بسیاری از طراحان و خانه دار ها تمایل دارند تا از سرامیک های کالیبره برای زیباسازی بدنه و کف سرویس بهداشتی استفاده نمایند.

قیمت فروش سرامیک سرویس بهداشتی

یکی از بهترین و ساده ترین راه های جهت کسب اطلاعات در مورد قیمت فروش سرامیک کف توالت و حمام مراجعه به فضای مجازی و اینترنت می باشد. زیرا این مراکز بصورت شبانه روزی فعال بوده و انواع اخبار کاشی و سرامیک اعم از قیمت، معرفی طرح های جدید و … را منتشر می نمایند. لذا پیشنهاد می شود تا افراد برا داشتن یک تجربه راحت و مطمئن به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر رجوع کرده و علاوه بر اطلاع از قیمت این محصول بهترین نوع آن را بطور عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می شود. این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و از مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و خیس شدن برخودار می باشد. انواع سرامیک دیواری را می توان بصورت

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

 امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در …

تماس بگیرید