بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش عمده سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

فروش عمده سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰ جهت استفاده در کف ساختمان تولید شده و از ضخامت مناسب جهت تحمل انواع فشار وارده بر سطح بر خوردار می باشد. این محصول را می توان بصورت عمده از طریق سایت های اینترنتی با قیمت مناسب سفارش داد.

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰
سرامیک کف ۸۰*۸۰

در سال های اخیر انواع سرامیک جهت استفاده در کف ساختمان در داخل کشور تولید می شود. این محصول از نظر مقاومت نسبت به فشار از دیگر سرامیک ها متمایز بوده و از ضریب اصطحکاک مناسبی برخودار می باشد. از همین رو افراد زیادی تمایل دارند تا  از سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰ جهت طراحی این محیط بهره گیرند.

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰ علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار دارای خصوصیات دیگری به شرح ذیل  می باشد که سبب افزایش مرغوبیت این محصول گشته است:

  • مقاوم در برابر فشار
  • ضریب جذب رطوبت پایین
  • ضریب اصحکاک مطلوب
  • شستشوی راحت
  • تنوع در طرح
  • تنوع در رنگ
  • اندازه های متفاوت

 

سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

فروش عمده انواع سرامیک

یکی از بهترین راه های جهت خرید عمده انواع کاشی و سرامیک مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. زیرا این مراکز بصورت شبانه روزی فعال بوده و انواع سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰ را بصورت عمده و با نازلترین قیمت ارائه می دهند. از هیمن رو بسیاری از معماران ترجیح می دهند تا این محصول را بصورت عمده از این مراکز خریداری نمایند.سرامیک کف حیاط ۸۰*۸۰

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید