بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

فروش عمده کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

کاشی بین کابینتی تزیینی جهت طراحی  فضای آشپزخانه بسیار مناسب می باشد و از مقاومت خوبی در برابر ضربه و خش برخوردار بوده و ماندگاری رنگ و لعاب خوبی دارد. از همین رو این محصول توانسته متقاضیان بسیاری پیدا نماید و فروش مطلوبی در شهرستان های مختلف کشور داشته باشد.

کاشی بین کابینتی

کاشی بین کابینتی تزیینی به گونه ای طراحی و ساخته شده که دارای نقش ها و رنگ بندی های زیبا بوده و اگر بطور هوشمندانه در فضای بین کابینت های بکار رود می تواند محیط آشپزخانه را بسیار شیک و منحصر بفرد سازد. یکی از فاکتور های مهم در تزیین آشپزخانه هماهنگی رنگ و طرح کاشی با کابینت ها و فضای آن می باشد. لذا پیشنهاد می گردد افراد در هنگام انتخاب دقت ویژه ای به طرح، رنگ، و سایز کاشی بین کابینتی تزیینی داشته تا بتوان زیباترین نوع این محصول را متناسب با محیط آشپزخانه خرید نمایند.

کاشی بین کابینتی تزیینی دکوراسیون

علاوه بر جنبه زیبایی کاشی بین کابینتی تزیینی باید به دیگر خصوصیات این محصول نظیر موارد ذیل اهمیت داد تا خرید رضایت بخشی را تجربه کنید:

  • میزان مقاومت نسبت به خیس شدن
  • میزان دوام در برابر فشار
  • پایدار نسبت به ضربه
  • درجه کیفیت
  • تاریخ تولید
  • تناسب طرح با محیط
  • سایز هماهنگ با آشپزخانه

سرامیک برای دیوار آشپزخانه

بطور کلی از زمان ها ی دور از انواع کاشی و سرامیک برای طراحی و تزیین بدنه و کف آشپزخانه ستفاده می شود و امروزه این محصول به  یکی از مرسوم ترین و بی رغیب ترین نوع پوشش برای زیباسازی این مکان تبدیل شده است.

سرامیک دیواری آشپزخانه با بهترترین مواد اولیه و با بکار گیری دستگاه های پیشرفته در سال های اخیر تولید می گیرد. این محصول از استحکام و پایداری مناسب در برابر گرما و حرارت حاصل از آشپزی برخودار بوده و در صورت چسپیدن چربی و گرد وغبار به سهولت با آب تمیز می گردد.

سرامیک کف آشپزخانه جدید

سرامیک کف آشپزخانه جدید در طرح ها سه بعدی و شیک تولید می شودکه بسیار مناسب طرح ریزی کف این بخش از ساختمان می باشد. این محصول بخاطر سطح براق خود به راحتی تمیز می گردد و همچنین نمونه های بدون بند و کالیبره سرامیک کف توانشته تاثیر زیادی در جلوه بصری و زیبایی این محصول داشته باشد. لذا بسیاری از افراد و خانه دارها که با جدیدترین مدل های سرامیک کف سه بعدی آشنایی دارند، ترغیب به استفاده از این محصول برای طرح ریزی کف آشپزخانه شده اند.

فروش عمده کاشی بین کابینتی دکوراسیون

بطور یقین یکی از مهمترین مصالح جهت طراح دکوراسیون آشپزخانه استفاده از انواع  کاشی و سرامیک می باشد. درهمین راستا افراد زیاد جهت کاهش هزینه های پرداختی، این محصول را بصورت عمده خریداری می نمایند تا هم از قیمت تمام شده ارزان و هم از هزینه حمل ونقل پایین بهره مند شود.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …

تماس بگیرید