بازرگانی کاشیان
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / فروش بهترین سرامیک کف پذیرایی طرح جدید

فروش بهترین سرامیک کف پذیرایی طرح جدید

آیا می دانید چرا امروزه افراد بسیاری به دنبال بهترین سرامیک کف پذیرایی طرح جدید هستند؟ آیا اطلاع دارید چرا در سال های اخیر انواع طرح های سرامیک کف ساختمان توانسته فروش خوبی در شهرستان های متعدد داشته باشد؟  بنظر شما به صرفه ترین راه برای خرید و فروش انواع کاشی و سرامیک چیست؟

سرامیک کف

ا تغییر شکل و طرح ساختمان ها چیدمان داخل خانه ها تغییر کرده و امروزه تزیین و طراحی داخلی خانه به وسیله انواع کاشی سرامیک و دیگر مصالح  صورت می گیرد. با تولید مدل ها ی جدید سرامیک کف پذیرایی افراد بسیاری به دلیل زیبایی این محصول تمایل به استفاده

ب از این کفپوش در ساختمان دارند. سرامیک های کف در ابعاد مختلف و در اشکال هندسی شیک نظیر مربع، مستطیلی، شش ضلع و … ساخته و افراد می توانند با توجه به نظ را خود از انواع این محصول بهره گیرند.

خصوصیات بهترین سرامیک کف پذیرایی

بهترین سرامیک هایی که در کف پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد، از مرغوب ترین مواد اولیه و با بکارگیری دستگاه های پیشرفته در کیفیت ها مختلف تولید می گردد. تنوع در کیفیت سبب شده تا افراد بتوانند با توجه به بودجه خود از این محصول در بخش ها مختلف ساختمان بهره گیرند. همچنین بهترین سرامیک های کف پذیرایی باید معایار هایی به شرح ذیل داشته باشد تا بتوان در کف ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد:

  • مقاومت در برابر فشار
  • پایدار در برابر ضربه
  • میزان لغزندگی پایین
  • قابلیت شستشوی آسان
  • دارا بودن قیمت مناسب
  • سایز های دارای تناسب با ابعاد پذیرایی

سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک های کف طرح پارکت بگونه ای تولید می شود که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه پارکت بوده و در اشکال هندسی ساخته می شود. از همین رو معماران تمایل دارند تا از این محصول برای طرح ریزی کف ساختمان استفاده کرده و به زیباسازی کف هال، پذیرایی، اتاق خواب و … بپردازند. سرامیک کف طرح پارکت از خاصیت ضد حریق برخوردار بوده و از قابلیت شستشو نیز بهره می برد.

سرامیک دیوار پذیرایی

علاوه بر سرامیک کف، نمونه ای دیگر از سرامیک های تولید می شود که مخصول دیوار می باشد.  این محصول در سایز های ۳۰*۶۰، ۳۰*۹۰ و … عرضه می گردد که بسیار متناسب تزیین بدنه ساختمان می باشد. از سرامیک

های دیواری علاوه بر طرح ریزی داخل ساختمان، می توان برای طراحی نمای بیرونی ساختمان از آن بهره گرفت.   این محصول بخاطر طرح های زیبای خود به سهولت می توان محیط مورد نطر را به فضای شیک و چشم نواز تبدبل نمایند. 

فروش سرامیک کف پذیرایی ارزان

با توجه به افزایش رو افزون جمعیت شهرها میزان ترافیک نیز افزایش یافته و در سال های اخیر رفت و آمد خصوصا در شهر های بزرگ بسیار سخت و دشوار گشته است. از همین رو ساده ترین روش برای خریدبهترین سرامیک کف پذیرایی، مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد. این مراکز بصورت ۲۴ ساعته در حال ارایه خدمات بوده و افراد می توانند از این طریق محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار

مرکز پخش سرامیک طرح پارکت بدون بند در تهران

پخش انواع سرامیک طرح پارکت بدون بند رد تهران و دیگر شهرستان از طریق نمایندگی …

Call Now Buttonتماس بگیرید