بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی طرح سنتی

نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی طرح سنتی

کاشی بین کابینتی طرح سنتی  در رنگ بندی های شیک جهت استفاده در فضای بین کابینت ها تولید شده و به راحتی با محیط آشپزخانه و کابین ها هماهنگ و ست می شود. این محصول از طریق سایت های اینترنتی معتبر و نمایندگی های فروش در نقاط مختلف کشور با قیمت مناسب عرضه می گردد.

کاشی بین کابینتی طرح سنتی

در سال های اخیر انواع کاشی بین کابینتی طرح سنتی توسط تولید کنندگان داخلی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود. این محصول در برابر حرارت وگرمای ناشی از پخت و پز  مقاومت خوبی دارد و در صورت کثیف شدن به آسانی تمیز می گردد.

کاشی بین کابینتی طرح سنتی

کاشی بین کابینتی طرح سنتی

در هنگام خرید کاشی بین کابینتی علاوه بر طرح و رنگ باید به موارد ذیل دقت نمود تا بتوان مرغوب ترین نوع این محصول را خریداری نمود:

  • میزان مقاومت در برابر گرما
  • پایداری نسبت به ضربه
  • درجه کیفیت
  • درجه فرسایش
  • ضریب جذب رطوبت
  • رنگ بندی
  • توجه به سایز
  • قابلیت شستشو
کاشی بین کابینتی طرح سنتی

سرامیک دیوار آشپزخانه

سرامیک دیوار آشپزخانه در مدل های ساده و طرح دار با بالاترین کیفیت در داخلی کشور تولید می گردد که بسیار از معماران برای پوشش دیوار ها و کف آشپز خانه از این محصول استفاده می نمایند. سرامیک های طرح دار نسبت به نمونه های ساده بیشتر مورد پسند بوده و بسیاری از خانه دارها تمایل دارند تا از سرامیک دیواری طرح دار جهت طرح ریزی محیط آشپزخانه بهره گیرند. زیرا این محصول بخاطر نقش های زبیا می تواند محیط آشپزخانه را از فضای کسل کننده به فضای جذاب و دلنشین تبدیل نمایند.

کاشی بین کابینتی طرح سنتی

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

بطور کلی برای طراح بدنه آشپزخانه از انواع کاشی و سرامیک استفاده می شوده که بهترین اندازه سرامیک برای زیباسازی محیط آشپزخانه سایز ۳۰*۶۰ می باشد. این محصول بخاطر دارا بودن اندازه متوسط، بخوبی در مکان های کوچک و بزرگ نصب می شود و طرح و نقش آن به درستی کنار هم قرار می گیرد. از همین رو بسیاری از شرکت های تولید کاشی دیواری آشپزخانه را در طرح های زیبا و مدل های جذاب سطح برجسته و صاف تولید می نمایند. از سرامیک دیوار ۳۰*۶۰ علاوه بر طرح ریز بدنه آشپزخانه می توان برای طراحی دیوار سرویس بهداشتی، بدنه پارکینگ، حیاط  و … بهره گرفته و  محیط زیبایی را بوجود آورد.

کاشی بین کابینتی طرح سنتی

نمایندگی عرضه کاشی بین کابینتی

امروزه نمایندگی های عرضه کاشی در شهرستان های مختلف کشور فعال بوده و در حال ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان محصولا ت خود را از طریق سایت های اینترنتی عرضه می دارند. افراد با مراجعه به این مراکز می توانند علاوه بر آشنایی با انواع کاشی بین کابینتی طرح سنتی بهترین نوع این محصول را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

جدیدترین کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی طرح آجر٬ کاشی بین کابینتی طرح آجر

قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر

معمولا قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر و دیگر مدل ها در سایت های …

تماس بگیرید