بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی عرضه انواع سرامیک کف ساختمان

نمایندگی عرضه انواع سرامیک کف ساختمان

انواع سرامیک کف ساختمان با بهترین مواد اولیه توسط تولیدکنندگان داخلی تولید می شود. سرامیک های کف به دلیل اینکه در کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به دیگر سرامیک ضخیم تر بود و انواع فشار وارده بر سطح را به راحتی تحمل می نماید. انواع سرامیک کف ساختمان را می توان از طریق نمایندگی های عرضه و یا سایت های اینترنتی خریداری کنید.

یکی از ویژگی های بارز کاشی سرامیک تنوع طرح، رنگ و سایز می باشد. از همین رو بسیاری از افراد در هنگام خرید بدلیل گستردگی در تنوع نمی توانند به راحتی کاشی و سرامیک مورد نظر خود را انتخاب نمایند. لذا وجود یه کارشناس و متخصص در این زمینه می توانند کمک شایانی به افراد نماید. در همین راستا برای آشنایی بیشتر افراد با انواع سرامیک کف ساختمان این مقاله را تهیه نموده ایم. با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

عرضه انواع سرامیک کف ساختمان

انواع سرامیک کف ساختمان

انواع سرامیک کف ساختمان را باید از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داد تا بتوان مرغوب ترین نوع آن را خریداری نمود. برخی از مهمترین نکات که باید در هنگام انتخاب مورد توجه قرار بگیرد به شرح ذیل می باشد:

  • توجه به درجه کیفیت
  • برند تولیدی
  • ضریب جذب رطوبت
  • ضریب اصطحکاک
  • نوع لعاب
  • انتخاب طرح و رنگ مناسب
  • تناسب سایز سرامیک با ابعاد محیط

سرامیک کف آشپزخانه

در سال های اخیر سرامیک های کف با روش های مدرن تولید می گردد که سبب شده تا میزان مقاوم سرامیک کف در برابر جذب آب و فشار افزایش یابد. از جمله این سرامیک ها می تواند به نوع پُرسلان نیز اشاره نمود که در درجه حرارت و فشار فوق العاده بالا تولید می گردد. از همین رو افراد زیادی تمایل دارند تا از سرامیک کف آشپزخانه برای طرح ریزی و تزیین کف این محیط استفاده نمایند.

سرامیک کف پذیرایی جدید

سرامیک کف پذیرایی جدید توسط دستگاه های لیزری برش داد می شود. این ویژگی سبب شدتا زوایای سرامیک کاملا ۹۰ درجه بوده و سطح آن کاملا صاف و بدون تاب خوردگی باشد و در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته باشد. عدم وجود بند و درز در بین سرامیک ها،

علاوه بر افزایش جلوه ظاهری سبب می شود تا کف پذیرایی کمتر نیاز به شستشو و تمیز کردن داشته باشد. لذا پیشنهاد می گردد جهت طراحی کف هال و پذیرایی از سرامیک های کالیبره  استفاده شود تا بتوان محیط شیک و مدرنی را خانه خلق نمود.

نمایندگی عرضه سرامیک کف

انواع سرامیک کف امروزه توسط نمایندگی های عرضه و سایت های اینترنتی در کمترین زمان ممکن توزیع و پخش می گردد. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان و کارخانه های تولید کاشی و سرامیک از این بستربرای عرضه محصولات خود استفاده می نمایند تا بتوانند انواع سرامیک کف ساختمان را بهتر، سریع تر و با قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید