بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی تهیه نمود. زیرا این مراکز جدیدترین طرح های کاشی آشپزخانه از طریق این فضا معرفی کرده  به زوایای پیدا و پنهان و مزیبت ها ومعایت آن پرداخته اند. از همین رو با مراجعه به این مراکزعلاوه بر آشنایی با طرح های این محصول می توانند ارزان ترین نوع آن را بصورت مستقیم از کارخانه خریداری نماید.

بسیاری از خانه هایی که امروزه با زیباترین مدل کاشی بین کابینتی تزیین می شوند، از سوی افراد مختلف مد نظر بوده و آنها را ترجیح می دهند. به همین دلیل است که معماران و طراحان داخلی در سال های اخیر برای طراحی هر چه بهتر آشپزخانه ها از کاشی بین کابینتی بهره می گیرند. این مسئله می تواند سلیقه افراد زیادی را بر انگیخته و از این فضاها استفاده بهتری خواهند برد.


نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی

نمایندگی های فروش در بازار شهرهای مختلف ایران بهترین مدل ها را ارائه داده و شیک ترین ها را پیشنهاد می کند. با توجه به اینکه انواع کاشی بین کابینتی با قیمت متفاوت در بازار عرضه می شود، طبیعتا در خرید آنها موضوعات مختلف مورد توجه می باشد.
برخی از این موضوعات را می توان اینگونه بیان کرد:

  • رنگ بندی
  • مقاومت
  • ضد سایش
  • شفافیت
  • زیبایی
  • نصب آسان
  • برند تولید کنندهکاشی بین کابینتی ارزان قیمت

کاشی دیواری آشپزخانه

از موارد مهمی که باید در هنگام طرح ریزی بدنه آشپزخانه به آن توجه نمود انتخاب تناسب اندازه کاشی با ابعاد محیط می باشد. زیرا درست انتخاب کردن سایز کاشی و سرامیک سبب طرح ریزی و چیدمان بهتر کاشی شده و میزان ضایعات و هزینه های پرداختی نیز کاهش می یابد. در همین راستا تولید کنندگان با تولید سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ سبب طرح ریزی بهتر طرح کاشی بروی دیوار شده اند. از این نوع سایز کاشی علاوه بر محیط آشپزخانه می توان جهت زیباسازی بدنه توالت و حمام نیز بهره گرفت و محیط منحصر بفردی را در این فضا خلق نمود.

کاشی بین کابینتی ارزان قیمت
کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

قیمت سرامیک دیواری آشپزخانه

مزیت های بسیار مفید کاشی و سرامیک می توان به تنوع کیفیت و قیمت آن اشاره نمود که باعث شده تا افراد زیادی به این دلیل از انواع کاشی و سرامیک در طراحی محیط داخلی آشپزخانه بهره گیرند. کیفیت سرامیک های دیواری از مرغوب ترین نوع یعنی درجه یک شروع شده

که دارای قیمت گران تری بوده و هر چه از کیفیت سرامیک کاسته شود به همان میزان بر قیمت محصول تاثیر گذار بوده و سبب کاهش قیمت آن نیز می گردد. از همین رو افراد می توانند با توجه به کیفیت، قیمت و بودجه خود از انواع سرامیک دیواری آشپزخانه بهره مند شوند.

کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

سرامیک دیوار ۳۰*۶۰

از  پوشش ها سنتی  که برای طرح ریز محیط های مختلف مانند آشپزخانه از آن استفاده می شود، می توان به انواع کاشی و سرامیک اشاره نمود. این محصول  در  مدل های دیواری با ابعاد ۳۰*۶۰ ، ۳۰*۹۰ و … عرضه می گردد .  سرامیک دیواری از طرح های متنوع و  زیبا با رنگ بندی عالی برخودار می باشد و به  معماران و طراحان اجازه می دهد تا بتوانند با استفاده از  این محصول به طرح  ریزی این قسمت از خانه بپردازند.  جالب است بدانید در سال ها ی اخیر انواع سرامیک دیواری آشپزخانه  از خاصیت ضد آب برخودار می باشد و  این  امکان را برای  خانه دار ها فراهم آورده تا بتوانند به راحتی سطوح را با آب شستشو داده و تمیز نمایند.

کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

سرامیک آشپزخانه شیک

برای داشتن یک آشپزخانه زیبا ومدرن با ید از  مصالحی استفاده نمود که دارای طرح های جذاب و متنوع باشد. سرامیک دیوار آشپزخانه شیک از  این ویژگی ها برخوردار بوده و افراد را در  داشتن یک آشپزخانه فانتزی یاری می نمایند. بطور مختصر برای طراحی  دکوراسیون داخلی محیط آشپزخانه بهتر است تا از چند طرح کاشی بین کابینتی ارزان قیمت که باهم هماهنگ هستند بهره گرفت تا به طراحی منحصر بفردی  دست پیدا نمود.  سرامیک دیوار آشپزخانه در مدل های برجسته و رسیتک ساخته شده که  استفاده از  این نمونه ها کمک شایانی به طراحان و خانه دار ها برای طراحی این فضا می نماید.

کاشی بین کابینتی ارزان قیمت


کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

ارائه کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را شرکت های شناخته شده و تخصصی تظیر بازرگانی کاشیان انجام می دهند. این مراکز می توانند همکاری همیشگی و مداوم با مشتریان خود در سراسر کشور داشته باشند. یکی از مهمترین دلایلی که می تواند خرید را افزایش دهد، ارزان بودن قیمت است. لذا باید به مراکز شناخته شده مراجعه نموده و سفارش خرید داد.

کاشی بین کابینتی ارزان قیمت
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

جدیدترین کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی بین کابینتی٬ قیمت کاشی طرح آجر٬ کاشی بین کابینتی طرح آجر

قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر

معمولا قیمت جدیدترین کاشی بین کابینتی طرح آجر و دیگر مدل ها در سایت های …

تماس بگیرید