بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / خرید عمده سرامیک کف پذیرایی طرح سنگ

خرید عمده سرامیک کف پذیرایی طرح سنگ

امروزه از سرامیک کف پذیرایی طرح سنگ بیشتر برای طرح ریزی کف ساختمان استفاده می شود. زیرا این محصول از قیمت ارزان تری نسبت به سنگ طبیعی برخور دار بوده و هم دارای طرح های بسیاری شیک می باشد که می تواند فضای لاکچری و چشم نوازی در خانه خلق نماید.

سرامیک کف پذیرایی

در سال های اخیر با تولید سرامیک مخصوص کف بسیاری از خانه داران و معماران در تلاش اند تا از این محصول جهت طراحی و تزیین داخلی ساختمان استفاده نمایند. زیرا سرامیک کف پذیرایی از مقاومت فوق العاده خوبی در برابر انواع فشار برخودار است و به راحتی فشار های وارده بر سطح را تحمل می کند و تخریب نمی گردد. این محصول دارای طرح های متعددد از جمله طرح سنگ می باشد که بسیار مشابه سنگ طبیعی است.

سرامیک کف پذیرایی طرح سنگ

سرامیک کف خانه طرح سنگ بدلیل دارا بودن انواع مات و براق  و رنگ بندی های متنوع به راحتی می توانند فضای مورد نظر شما را خلق نماید. همچنین از دیگر خصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ضریب اصطحکاک مناسب
  • پایدار در برابر فشار
  • مقاوم نسبت به ضربه
  • پایین بودن میزان جذب آب
  • شتسوی راحت
  • طرح های متنوع
  • رنگ بندی های مدرن
  • سایزهای مختلف

سرامیک کف حیاط

یکی از خصوصیات مطلوب سرامیک های کف تنوع بالای این محصول در کیفیت و نوع کارایی آن می باشد. سرامیک کف حیاط در مدل های ساده، طرح دار و آجدار و رنگ بندی های مختلف تولید می گردد. نوع آج دار این محصول از ضریب اصطحکاک مناسبی برخودار بوده و رفت و آمد افراد را با دشواری همراه نمی کند. همچنین سرامیک کف به گونه ای تولید می شود که دارای ضخامت مناسب بوده و در برابر انواع فشار وارده بر سطح دوام و پایداری مطلوبی داشته باشد.

سرامیک کف مات

سرامیک های کف مات در سایز های مختلف نظیر ۵۰*۵۰ و ۶۰*۶۰ طرفداران بسیاری دارد. زیرا این نوع سرامیک بخاطر مات بودن لعاب آن سبب کاهش انعکاس نور شده و همچنین از میزان لغزندگی کمی برخودار می باشد.

سرامیک کف مات کثیفی را دیر تر نشان می دهد و به سهولت تمیز می گردد. از همین رو برخی از خانه دارها ترجیح می دهند تا از این محصول برای طراحی و تزیین کف ساختمان مانند پذیرایی استفاده نمایند.

سرامیک کف پذیرایی

خرید عمده سرامیک کف ساختمان

طبیعتا خرید عمده انواع سرامیک کف باعث کاهش قیمت تمام شده آن می شود و هرچه میزان تناژ بالاتر باشد به همان نسبت از تخیفیفات ویژه برخودار می شود. از همین رو افراد زیاد به سایت ها اینترنتی متعبر در حوزه کاشی و سرامیک مراجعه کرده و انواع سرامیک کف را بصورت عمده با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری می نمایند. همچنین خرید عمده اینترنتی سبب شده تا افراد بتوانند در هر مکان و زمان به سهولت اقدام به خرید نمایند و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کرده و یک خرید راحت را تجربه کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار

مرکز پخش سرامیک طرح پارکت بدون بند در تهران

پخش انواع سرامیک طرح پارکت بدون بند رد تهران و دیگر شهرستان از طریق نمایندگی …

تماس بگیرید