بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

قیمت انواع سرامیک نما طرح سنگ

کیفیت انواع سرامیک نما طرح سنگ می تواند تاثیر زیادی در قیمت آن داشته باشد. به همین دلیل تولیدی ها با در نظر گرفتن این شاخصه آن را تعیین قیمت کرده و راهی بازار می کنند. لذا افرا جهت خرید عمده این محصول می توانند به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی معتبر در این حوزه مراجعه نمایند.

امروزه تولید انواع سرامیک را می توان در خطوط تولید کارخانه های مختلف ایران دید. این شرکت ها با در نظر گرفتن نوع کاربرد انواع سرامیک را تولید نموده و ساختاری زیبای به آنها می دهند. به این ترتیب وقتی خریداران برای تهیه انواع سرامیک نما اقدام می کنند، طرح آنها را مد نظر قرار داده و با در نظر گرفتن انتظارات خود آنها را سفارش می دهند.

سرامیک نما طرح سنگ

یکی از زیباترین طرح هایی که امروزه برای انواع سرامیک نما در نظر گرفته می شود، طرح سنگ است. زیرا مصرف کننده ها این تولیدات را برای نمای ساختمان خود ترجیح داده و همواره بهترین ها را از شرکت های عرضه کننده تهیه می کنند. علاوه بر طرح سنگ می توان مدل های دیگر سرامیک نما را نیز در نمایندگی ها دید که به برخی از آنها اشاره می شود:

  • رومی
  • طرح آنتیک
  • طرح ساده
  • طرح گرانیت
  • طرح چوب

قیمت سرامیک طرح صخره

از سرامیک های نمای بیرونی ساختمان می توان به سرامیک منحصر بفرد طرح صخره اشاره نمود. این محصول نسبت به آب و رطوبت مقاوم بوده به راحتی انواع شرایط محیطی را تحمل می نماید. سرامیک طرح صخره دارای اندازه ۳۰*۶۰ بوده و به منظور استفاده در قسمت های مختلف ساختمان ساخته می شود. این محصول از لحاظ کیفی دارای رتبه بندی بود که افراد می توانند مطابق نظر خود از کیفیت ها و قیمت های مناسب این محصول بهره مند شود.

سرامیک نمای بیرون ساختمان

مای بیرون ساختمان از قسمت های می باشد که زیباسازی آن بسیار مورد توجه طراحان و خانه دارها بود. در همین راستا انواع مختلفی از مصالح برای تزیین نمای ساختمان وجود دارد

ن اما افراد زیادی تمایل دارند تا از انواع سرامیک نما برای طراحی این قسمت از ساختمان بهره گیرند. زیرا سرامیک ها دارای تنوع طرح  رنگ بالا بوده و قیمت آن نیز نسبت به دیگر مصالح ارزان تر می باشد.

قیمت انواع سرامیک نما

در بازار قیمت انواع سرامیک نما را می توان با در نظر گرفتن زیبایی و کیفیت آنها استعلام گرفت. به این ترتیب محصولاتی که قیمت بالاتری داشته باشند، طبیعتا زیبا تر بوده و البته از نظر کیفیت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارند. این نوع سرامیک ها را می توان در ساختمان های مختلف بکار برد و از ویژگی های منحصربفرد آن نیز برخودار شد.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما طرح آجر

لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما

سرامیک دیواری بدون بندی کشیسرامیک طرح آجر نماسرامیک سایز ۳۰*۶۰ اعلام لیست لیست قیمت سرامیک …

تماس بگیرید