بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

 امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در توالت و حمام ایجاد نمود. این محصول دارای طرح های جدید با سایز های متفاوت و متناسب با محیط سرویس بهداشتی می باشد. لذا افراد جهت اطلاع از قیمت عمده و خرده انواع سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توانند به سایت های اینترنتی مراجعه نمایند.

در سال های اخیر تولید کنندگان داخلی با بکارگیری از تکنولوژی روز و دستگاه های پیشرفته توانسته اند انواع سرامیک سرویس بهداشتی را در طرح ها و سایز های متفاوت تولید و عرضه کنند. از همین رو افراد زیادی تمایل دارند تا با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار و رنگ بندی های منحصر بفرد آن محیط شیک و مدرنی در توالت و حمام  خلق نمایند.

سرامیک سرویس بهداشتی جدید

سرامیک دیواری سرویس بهداشتی جدید در طرح های گوناگون و فانتزی تولید می شود. طرح و نقش این محصول بصورت دیجیتالی بروی سطح سرامیک طراحی می شود. سرامیک سرویس بهداشتی جدید در سایز ۳۰*۶۰ انتخاب مناسبی برای طراحی و تزیین بدنه و کف توالت و حمام می باشد. از همین رو این محصول را می توان بصورت اینترنتی و عمده خریداری کرد.

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

سرامیک سرویس حاشیه دار در سایز های مختلف تولید می شود. تنوع در سایز این امکان را فراهم می کند تا افراد بتوانند سایز متناسب با محیط توالت و حمام را انتخاب نمایند. همچنین از دیگر خصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • درجه بندی کیفیت
  • مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  • پایدار در فشار و ضربه
  • دارا بودن ضریب اصطحکاک مناسب
  • طرح های شیک و سه بعدی
  • رنگ بندی های متعدد
  • سایز های متفاوت

مدل های سرامیک سرویس بهداشتی

بدلیل تولید و تنوع بالای سرامیک سرویس بهداشتی هر روزه شاهد مدل های جدید این محصول می باشد. از همین رو یکی از دغدغه های افراد خرید بهترین و بروزترین مدل سرامیک برای طرح ریزی سرویس بهداشتی می باشد. لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ها و فروشگاه هایی اینترنتی با بهترین سرامیک سرویس بهداشتی این محصول آشنا شده و متناسب با بودجه و سلیقه خود به انتخاب بپردازند.

کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

گسترش صنعت کاشی و سرامیک در داخل کشور سبب افزایش تولید و بهبود کیفیت این محصول شده است. کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی با کیفیت بالای خود توانسته به رقابت با محصولات مشابه خارجی بپردازد و جا پای خود را در بازار های جهانی باز نماید.

در همین راستا تجارت الکترونیک توانسته کمک شایانی به صادر این محصول به کشور های متعدد نماید. این محصول ایرانی از مقاومت بالایی در برابر جذب رطوبت برخودار بوده و دوام مطلوبی نسبت به ضربه دارد. همچنین طرح های متنوع این محصول سبب شده تا نظر افراد بسیاری را بخود جلب نماید.

سرامیک دیواری پرسلان

سرامیک دیوار پرسلان در نقش های های جذاب و زیبا به منظور طرح ریزی بدنه توالت و حمام عرضه می گردد. سرامیک پرسلان از جمله سرامیک های بوده که دارای کمترین میزان جذب رطوبت و آب می باشد و به افراد این اجازه را می دهد تا در صورت نیاز بتوانند اقدام به شستشو بدنه و کف سرویس بهداشتی با آب نمایند. سرامیک دیواری ۳۰*۶۰ از بهترین سایزهای سرامیک برای زیباسازی  این محیط بوده و دارای رنگ بندی عالی می باشد که افراد می توانند از ترکیب چند طرح بطور هماهنگ بهره گرفته و فضای شیک و منحصر بفردی را در این محیط ایجاد نمایند.

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی جدید

امروزه تولید کنندگان داخلی جهت ارائه بهتر محصولات خود از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی استفاده نموده و انواع سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار را از طریق این مراکز عرضه می دارند. لذا افراد می توانند به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نموده و از قیمت عمده و خرده انواع سرامیک سرویس بهداشتی ارزان جویا شوند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار

خرید اینترنتی سرامیک سرویس بهداشتی براق

آیا می دانید چرا سرامیک سرویس بهداشتی براق در محیط های کوچک مفید تر می …

تماس بگیرید