بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / عرضه مستقیم انواع سرامیک کف طرح پارکت

عرضه مستقیم انواع سرامیک کف طرح پارکت

عرضه مستقیم انواع سرامیک کف طرح پارکت از کارخانه توسط سایت ها و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد. زیرا امروزه بسیاری از تولیدکنندگان انواع محصولات خود را با بهره گیری از فضای مجازی عرضه می کنند و توانسته اند بدین طریق خدمات بهتری را ارائه نمایند و رضایت مصرف کنندگان را کسب نمایند.

سرامیک کف طرح پارکت بخاطر مقاومت بیشتر در برابر فشار و شرایط محیطی و همچنین تنوع بالا در طرح و رنگ باعث شده تا معماران برای طراحی کف ساختمان از این محصول استفاده نمایند.

بطور کلی سرامیک های کف از لعاب مات تا براق تولید شده که هر نوع لعاب دارای ویژگی های خاص خود بود و افراد می توانند با توجه به نظر و سلیقه خود از انواع این محصول در بدنه و کف ساختمان بهره گیرند.

عرضه سرامیک کف طرح پارکت

سرامیک کف طرح پارکت

در سال های اخیر سرامیک کف طرح پارکت در نوع کالیبره با بالاترین کیفیت تولید می گردد. این محصول بصورت لیزری برش داده شده و دارای کمترین میزان اختلاف نسبت به هم بوده و در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد. همچنین سرامیک کف طرح پارکت از خصوصیات مطلوب دیگری به شرح ذیل برخودار می باشد:

  • مقاومت مطلوب نسبت به رطوبت
  • قابلیت شستشوی آسان
  • بدون بند
  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • تنوع طرح و مدل
  • رنگ بندی های زیبا
  • قیمت مناسب
  • مقاومت فوق العاده به فشار

عرضه مستقیم انواع سرامیک

تجارت الکترونیک سبب بهبود روند عرضه انواع کاشی و سرامیک خصوصا سرامیک کف طرح پارکت شده است. زیرا سایت ها و فروشگاه های اینترنتی با قابلیت دسترس پذیری بالا توانسته اند عمل توزیع این محصول را تسریع نمایند

و انواع آن را در کمترین زمان ممکن در نقاط مختلف کشور عرضه کنند. از همین رو بسیاری از معماران جهت خرید عمده سرامیک کف به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و سرامیک کف طرح پارکت مورد نظر خود را بطور مستقیم از کارخانه خریداری می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

تماس بگیرید