بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / سایت خرید اینترنتی سرامیک کف پذیرایی در یزد

سایت خرید اینترنتی سرامیک کف پذیرایی در یزد

امروزه استفاده از انواع سرامیک برای طراحی کف ساختمان خصوصا پذیرایی بسیار باب شده است. در همین راستا تولید کنندگان سرامیک کف پذیرایی را تولید نموده اند. این نوع سرامیک مخصوص کف ساختمان طراحی و تولید شده و ویژگی ها منحصر بفردی دارد که باعث شده افراد بسیاری از این نوع سرامیک برای کف خانه استفاده نمایند.

سرامیک کف پذیرایی

در چند دهه اخیر تنوع کاشی و سرامیک در بازار بسیار شده است.  و سرامیک های کف در طرح، رنگ، اندازه، کیفیت گوناگون تولید و عرضه می گردد که این تنوع گسترده سبب شده تا افراد در هنگام خرید نتوانند به درستی کاشی و سرامیک مورد نظر خود را انتخاب کنند. از همین رو وجود یک کارشناس و متخصص در این حوزه می تواند کمک شایانی به افراد در انتخاب مرغوب ترین نوع سرامیک کف نمایند. لذا این مقاله جهت شناخت بهتر جدیدترین مدل های سرامیک کف تهیه شده تا افراد بتوانند با اطمینان خاطر انواع کاشی و سرامیک را خریداری نمایند.

نحوه انتخاب بهترین نوع سرامیک

برخی افراد در هنگام خرید، قیمت سرامیک کف پذیرایی برایشان مهم نبوده و بیشتر به کیفیت کاشی وسرامیک اهمیت می دهند. بر خی دیگر هم به قیمت و هم به کیفیت توجه دارند و گروه سوم کیفیت برایشان مهم نیست و به قیمت محصول بسیار اهمیت می دهند. در همین راستا کاشی و سرامیک به سه طبقه درجه بندی می شود:

  • درجه یک
  • درجه دو
  • درجه سه

که به ترتیب افراد می توانند مطابق خواسته خود یکی رو انتخاب کرده و خریداری کنند. علاوه براین در هنگام انتخاب باید به موارد ذیل هم توجه نمایند:

  • سرامیک کف پذیرای باید اصطحکاک مناسبی داشته باشد تا مانع لغزش افراد نشود.
  • قابل شستشو باشد تا در صورت کثیف شدن راحت تمیز گردد.
  • مقاومت مناسبی در برابر فشار و ضربه داشته باشد.
  • مقاوم در برابر نورخورشید باشد.(دوام رنگ بالا)

سرامیک کف آشپزخانه

از بهترین مصالح جهت طراحی کف آشپزخانه می توان به سرامیک های کف اشاره نمود. این محصول در اندازه های ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ با مرغوب ترین مواد اولیه تولید می گردد که از نقش و نگار منحصربفرد برخودار می باشد. جدیدترین مدل های سرامیک کف آشپزخانه کالیبره بود و زوایای آن کاملا قائم، سطح بدون تاب خوردگی و صاف نیز دارد. استفاده از سرامیک های کالیبره باعث می شود که پس از نصب نیاز به کار سخت و دشوار بند کشی نباشد و عدم وجود بند ودرز در بین فواصل سرامیک ها باعث یکنواختی و زیبایی بیشتر سطح مورد نظر می شود.

سرامیک کف حیاط

بسیاری از خانه  ها، ویلاها و حتی مجتمع های مسکونی نیز داری حیاط می باشد که معماران تمایل دارند  تا این فضا را با بکارگیری مرغوب ترین وشیک ترین نوع کفپوش طرح ریزی نمایند. سرامیک کف حیاط بخاطر دارا بودن طرح های زبیا و جذاب بسیار مورد پسند افراد بوده

و بخاطر مقاومت بالای خود در برابر فشار، به سهولت انواع فشار وارده بر سطح را تحمل کرده و تخریب نمی گردد. همچنین این محصول در انواع ساده و عاج دار عرضه می گردد که نمونه عاج دار از ضریب اصطحکاک مناسب بهره می برد و با عث می شود تا افراد بتوانند به راحتی آمدوشد نماید.

نحوه خرید سرامیک کف پذیرایی

بهترین و سریع ترین راه برای خرید سرامیک کف پذیرایی استفاده از سایت های اینترنتی می باشد. امروزه سایت ها و فروشگاه هایی اینترنتی انواع کاشی و سرامیک پذیرایی را  با ارزان ترین قیمت ممکن عرضه می کنند و افراد با مراجعه به این مراکز می توانند علاوه بر کسب اطلاعات در مود انواع کاشی و سرامیک ایرانی، جدیدترین مدل سرامیک کف پذیرایی را بصورت عمده و مستقیم از تولید کننده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار

مرکز پخش سرامیک طرح پارکت بدون بند در تهران

پخش انواع سرامیک طرح پارکت بدون بند رد تهران و دیگر شهرستان از طریق نمایندگی …

تماس بگیرید