بازرگانی کاشیان
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

لیست قیمت سرامیک نما ساختمان طرح سنگ

آیا می دانید چرا امروزه سرامیک  نما ساختمان بیشتر مورد توجه افراد می باشد؟
آیا از قیمت انواع سرامیک نما ساختمان اطلاع دارید؟ چرا در سال های اخیر سرامیک نما طرح سنگ جایگزین سنگ طبیعی شده و افراد ترجیح می دهند از این نوع دیوارپوش برای تزیین نمای ساختمان استفاده می کنند؟

در عصر حاضر صنعت کاشی و سرامیک با سرعت بیشتری مراحل رشد و ترقی را می پیمایید و هر روزه با بکار گیری علم و تکنولوژی دست به نوآوری و ابداع انواع کاشی و سرامیک مدرن و شیک میزنند. سرامیک نما

ساختمان طرح سنگ یکی از این نوآوری های خلاقه می باشد که با عث توجه چشم گیر در همگان شده است. در ادامه مطلب قصد داریم به این موضوع بیشتر بپردازیم تا بیشتر با سرامیک نماساختمان طرح سنگ آشنا شویم.

قیمت سرامیک نما ساختمان

در سال ها گذشته افراد برای طراحی و تزیین نمای ساختمان متحمل پرداخت هزینه های سنگین می شدند. اما خوشبختانه با تولید انواع سرامیک نما ساختمان هزینه های پرداختی بسیار کمتر از قبل شده است.  امروزه افراد می توانند با بکار گیری سرامیک طرح سنگ علاوه بر پرداخت هزینه های کمتر، زیبایی چشم نوازی به نمای بیرون ساختمان خود بدهند.

عرضه انواع سرامیک نما

سرامیک نما طرح سنگ آنتیک

سرامیک نما طرح سنگ آنتیک بسیار شبیه سنگ طبیعی بوده بطوریکه بسیار از کارشناسان و متخصصان این حوزه درنگاه اول به سختی متوجه تفاوت آن می شوند. خصوصا نوع کالیبره یا بدون بندکشی آن که در سایز های مختلف ازجمله سایز ۳۰*۶۰ عرضه می گردد

از مقاومت مطلوب در برابر آب بوده و استفاده از این محصول در نمای ساختمان علاوه بر کاهش هزینه ها باعث زیبایی نمای بیرونی ساختمان می شود. همچنین سرامیک نما طرح سنگ آنتیک دارای طرح و رنگ بندی مناسب بوده و افراد می توانند با توجه به سلیقه خود بهترین نوع آن را تهیه نمایند.

انواع سرامیک طرح آجر نما

سرامیک طرح آجرنما امروزه در طرح های مختلف تولید می شود که از این سرامیک علاوه بر نما می توان در حیاط، پارکینگ و حتی داخل ساختمان نیز بهره گرفت. از ویژگی های این محصول می توان به درجه کیفیت بالا و پایین بودن ضریب جذب رطوبت نیز اشاره نمود. سرامیک طرح آجرنما رکتیفاید در هنگام نصب نیاز به کار پر زحمت بند کشی نداشته و بعد نصب سطح کاملا صاف و بدون بند و درز را ارائه می دهد که این ویژگی سبب افزایش زیبایی نمای ساختمان می شود.

ویژگی های سرامیک نما ساختمان

سرامیک نما ساختمان چون در فضای بیرون و محیط باز مورد استفاده قرار می گیرد نسبت به دیگر انواع کاشی و سرامیک مورد استفاده در ساختمان متفاوت بوده و دارای خصوصیات منحصر بفرد به شرح ذیل می باشد. همچنین از مهمترین ویژگی های سرامیک نما ساختمان، مقاومت مطلوب این محصول نسبت به رطوبت می باشد که باعث شده در مناطق سردسیر و مرطوب از سرامیک نما جهت محافظت از ساختمان استفاده شود.

  • مقاوم در برابر حرارت و نور شدید خورشید
  • مقاومت مطلوب در برابر انواع مواد شیمیایی
  • ثبات رنگ و لعاب
  • دوام نسبتا بالا در برابر فشار و ضربه
  • دارابودن طرح های شیک
  • دارابودن رنگ بندی های متعدد
  • دارابودن سایزهای مختلف
  • برخوداری از رتبه بندی کیفیت

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان

قیمت انواع سرامیک نمای ارزان ساختمان

سرامیک نمای ارزان از جمله  دیوار پوش های مهم بوده که معماران و افراد برای …

تماس بگیرید