بازار کاشی من
شنبه , شهریور ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک کف / صادرات انواع سرامیک کف طرح فرش

صادرات انواع سرامیک کف طرح فرش

آیا می دانید سرامیک کف طرح فرش توانسته مقضاضیان بسیار را در خارج کشور پیدا کند؟ آیا اطلاع دارید انواع سرامیک طرح فرش از ثبات رنگ و لعاب خوبی برخوردار بوده و می تواند یکی از مناسب ترین کفپوش ها باشد؟ تا بحال فکر کردید انواع سرامیک کف به چه کشور هایی صادر می گردد؟

سرامیک کف طرح فرش

در سال های اخیر انواع متنوعی از سرامیک کف در سایز و طرح های شیک تولید می شود. یکی از زیباترین طرح های سرامیک کف، طرح فرش می باشد. این سرامیک ها با دارا بود نقش فرش های مختلف توانسته محیط فانتزی و جذابی را در فضای خانه ایجاد نمایند. از همین بسیاری از خانه دارها تمایل دارند تا با استفاده از این محصول در طرح ریز کف دست به خلق محیط جذاب و چشم نوازی بزنند.

سرامیک کف طرح فرش

سرامیک کف طرح فرش

یکی از مزیت های خوب سرامیک طرح فرش دارا بودن ثبات رنگ و لعاب در برابر شرلیط مختلف می باشد. همچنین از دیگر مزیت های این محصول می توان به:

  • مقاومت در برابر ضربه
  • پایدار نسبت به فشار
  • دوام در برابر رطوبت
  • مقاوم نسبت به مواد شیمیایی
  • دارا بودن رنگ های براق و کدر
  • میزان اصطحکاک مناسب
  • خاصیت ضد خش

اشاره نمود که سبب شده تا این محصول برای مدت طولانی در کف خانه جلوه نمایی کند.

سرامیک کف طرح فرش

صادرات انواع سرامیک کف

در سال های اخیر انواع سرامیک کف خصوصا سرامیک کف طرح فرش با نقش و نگار زیبای خود توانسته موجب رضایت و جلب توجه افراد بسیاری در خارج کشور گردد و کمک مطلوبی به صادرات این محصول کند. امروزه افراد با مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به راحتی از هرنقطه دنیا می توانند کالا و محصولات مورد نظر خود را ثبت سفارش کرده و در کمترین زمان بهترین نوع انواع سرامیک کف را خریداری نمایند.

سرامیک کف طرح فرش

مشاوره و فروش عمده انواع کاشی و سرامیک :
آدرس کانال تلگرام: Kashiyan_Tile@
پست الکترونیکی: kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …