بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / نمایندگی عرضه بهترین سرامیک کف پذیرایی

نمایندگی عرضه بهترین سرامیک کف پذیرایی

نمایندگی های عرضه کننده در شهرهای بزرگ همیشه بهترین سرامیک کف پذیرایی بهترین سرامیک کف پذیرایی را ارائه می دهند. زیرا در این مراکز رقابت زیاد بوده و خریداران شاخصه های مختلف کیفی را در خرید مد نظر قرار می دهند. در همین راستا سایت های اینترنتی جدیدترین مدل های سرامیک کف را با نازلترین قیمت و بصورت مستقیم از کارخانه عرضه می دارند.

بهترین سرامیک کف

محیط خانه زمانی دلچسب و خوب می باشد که در آن بهترین لوازم و مصالح بکار گرفته شود. در این میان برخی از تولیدات از نظر مقامت مد نظر بوده و برخی دیگر از نظر زیبایی مهم می باشند. بی شک در یک بنای خوب بهره گیری از این دو گروه مصالح اهمیت زیادی دارد. کاشی و سرامیک را می توان از دسته محصولاتی دانست که هم از نظر مقاومت مطرح بوده و هم در زیبایی محیط نقش مهمی دارند.

بهترین سرامیک کف پذیرایی

یکی از انواع سرامیک ها که به صورت تخصصی تولید و در ساختمان ها کاربرد دارند، سرامیک کف است. این محصولات در مکان های مختلف بکار گرفته شده که پذیرایی یکی از مهمترین آنهاست. در این محیط ها باید بهترین سرامیک کف بکار گرفته شده تا شیک بودن محیط را تحت تاثیر خود قرار دهد. از بهترین و پر فروش ترین رنگ بندی های بهترین سرامیک کف پذیرایی عبارتند از:

  • قهوه ای
  • سفید مشکی
  • سفید ساده
  • طوسی
  • ابر و باد

سرامیک کف قیمت

با گران شدن  قیمت مواد اولیه و دیگر پارامتر های دخیل در تولید، بطور طبیعی قیمت محصول نهایی نیز با افزایش قیمت همراه می باشد. در همین راستا بسیار از شرکت های تولید از طریق سایت ها و فروشگاه های مجازی اقدام به عرضه انواع سرامیک کف و دیواری کرده و در اسرع وقت لیست قیمت این محصولات را از طریق وبسایت ها نیز منتشر می نمایند. از همین رو بسیاری از افراد جهت اطلاع از قیمت جدیدترین مدل های سرامیک کف از این فضا بهره می گیرند.

سرامیک کف مات

ز مرسوم ترین و محبوب ترین نوع پوشش ها می توان به  سرامیک های کف  اشاره نمود. این محصول در طیف گسترده ای از طرح، نقش، رنگ و … بوده و بطور کلی دو دسته بزرگ  مات و براق را تشکیل می دهد . سرامیک های کف مات درخشندگی و شفافیت سرامیک های کف براق را نداشته و حس سنگینی و وقار در فضای مورد استفاده القا می کند.

ااین محصول لک و کثیفی را کمتر نشاده داده و همچنین میزان لغزندگی  سطح آن کمتر از نوع براق می باشد. انتخا ب نوع لعاب سرامیک کف بستگی  به سلیقه افراد داشته و می توانند با توجه به نظر خود از جدیدترین مدل های سرامیک ایرانی جهت زیباسازی محیط هال  و پذیرایی بهره گیرند.

نمایندگی های عرضه سرامیک کف

در بسیاری از نمایندگی ها می توان شاهد عرضه انواع سرامیک کف پذیرایی در طرح ها و رنگ های متنوع بود. این مراکز می توانند در انتخاب یک محصول زیبا و مقاوم کمک زیادی به مشتریان خود کرده و آنها را مشاوره دهند. بخصوص در شهرهای بزرگ کشور که رقابت اهمیت زیادی دارد.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار

مرکز پخش سرامیک طرح پارکت بدون بند در تهران

پخش انواع سرامیک طرح پارکت بدون بند رد تهران و دیگر شهرستان از طریق نمایندگی …

Call Now Buttonتماس بگیرید