بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت روز بهترین سرامیک استخری و سونا درجه یک

قیمت روز بهترین سرامیک استخری و سونا درجه یک

برای جویا شدن از قیمت  روز بهترین سرامیک استخری و سونا درجه یک می توان به سایت ها فروشگاههای مجازی مراجعه نمود. زیر این مراکز در کمترین زمان ممکن آخرین قیمت انواع کاشی و سرامیک از جمله سرامیک استخری و سونا را منتشر می نمایند.

بهترین سرامیک استخری و سونا

بهترین سرامیک استخری و سونا باید دارای شاخص هایی مانند پایین بودن ضریب جذب آب باشد که انتظارات مصرف کنندگان را برآورده سازد. در همین راستا بهترین سرامیک استخری و سونا توسط تولید کنندگان به نحوه ای تولید می شود که دارای کمترین میزان تخلخل و جذب آب بوده و در مقابل آب از مقاومت بسیار مناسبی برخودار می باشد. همچنین این محصول خصوصیات دیگری به شرح ذیل دارد:

  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • شستشوی راحت
  • پایدار نسبت به گرما و بخار
  • درجه کیفیت مطلوب
  • تنوع در طرح و نقش
  • سایز های مختلف
  • رنگ های زیبا

سرامیک استخری پرسلان

بدون شک سرامیک استخری پرسلان را می توان از کم نظیرترین نوع پوشش مقاوم در برابر رطوبت دانست. زیر این محصول در طی فرایند تولید تحت فشارو دمای بسیار بالا قرار گرفته، به گونه ای که دارای کمترین میزان تخلخل  بوده و حداقل جذب رطوبت را دارا می باشد. این محصول در اندازه های ۳۰*۶۰ و ۳۰*۳۰ و … به منظور طراحی بدنه و کف استخر های روباز، حوضچه های آب گرم و سرد، سرویس بهداشتی و … ساخته می شود. سرامیک های استخری پرسلان با توجه به عملکرد مناسب خود توانسته نظر افراد جلب کند و رضایت مصرف کنندگان را بهمراه داشته باشد.

سرامیک استخری شش ضلعی

طور کلی سرامیک های ریزی استخر در  اندازه های ۱ تا ۱۰ سانتی متری و با اشکل هندسی مختلف مانند مربعی و شش ضلعی طراحی و تولید می گردد. شکل های هندسی  مختلف باعث می شود تا محیط جذاب تری و شاداب تری را معماران بتوانند خلق نمایند. سرامیک استخری شش ضلعی دارای نمونه ساده و میکس بوده که مدل های

بمیکس ترکیب رنگ بهتری دارد و البته گرانتر نیز می باشد. سرامیک های استخری بخاطر سایز های کوچک به سهولت در بخش های ناهموار و منحنی ما نند لبه استخر نصب می گردد. از همین رو بسیار از استخرداران تمایل دارند تا از انواع این محصول برای طراحی بدنه و کف این محیط استفاده نمایند.

قیمت روز انواع کاشی و سرامیک

انتشار آخرین قیمت سرامیک استخری و سونا از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی سبب شده تا افراد بتوانند در حداقل زمان اطلاعات مورد نیاز در زمینه کاشی و سرامیک را کسب نمایند و مطابق با بودجه ونظر خود اقدام به خرید نمایند. همچنین سایت های اینترنتی بستر مناسب برای خرید و فروش انواع محصولات بوده و بسیاری از متقاضیان به راحتی می توانند بهترین سرامیک استخری و سونا را بصورت عمده از این مراکز اینترنتی خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاشی استخری گلدیس

کاشی استخری گلدیس محصولی ست که استانداردهای لازم جهت فروش در داخل و خارج از …

تماس بگیرید