بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۵ ۱۴۰۰
خانه / کاشیانه / فروشگاه مجازی جدیدترین مدل سرامیک برای دیوار پذیرایی مدرن و زیبا

فروشگاه مجازی جدیدترین مدل سرامیک برای دیوار پذیرایی مدرن و زیبا

بهره گیری از انواع سرامیک برای دیوار پذیرایی ، علاوه بر زیباسازی این محیط، می تواند عایق بسیار مناسب در برابر گرما، سرما و صدا باشد و بدین طریق در میزان کاهش مصرف انرژی در منازل مسکونی و مکان های تجاری موثر واقع شود. جدیدترین مدل های سرامیک ایرانی را می توان با استفاده از سایت های اینترنتی خریداری نمود.

سرامیک برای دیوار پذیرایی

دردهه های اخیر پیشرفت صنعت کاشی و سرامیک و دست یافتن به تکنولوژی های مدرن بسیار روند سریعی را طی نموده و امروزه شاهد عرضه انواع سرامیک برای دیوار پذیرایی و هال می باشیم. این محصول در رنگ و طرح های مختلف به گونه ای تولید شده که جلوه ای منحصر بفرد و زیبا به  به فضای داخلی ساختمان می بخشد.

استفاد از انواع سرامیک برای دیوار پذیرایی از گذشته تاکنون مرسوم بوده و معماران بطور معمول تقریبا حدود یک متر از دیواری هال و پذیرایی را با استفاده از این محصول سرامیک کاری می کردند که به سادگی محیط شیک و زیبایی را در فضای پذیرایی ایجاد می نمایند.

جدیدترین مدل سرامیک

کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها یکی از مسائل مهم می باشد. که معماران با بهره گیری از مصالح مناسب در تلاش اند تا میزان مصرف انرژی در خانه های بطور چشم گیری کاهش یابد. از همین روی تولید کنندگان کاشی  سرامیک جدیدترین مدل های سرامیک پذیرایی  را با مرغوب ترین مواد اولیه تولید می نمایند که علاوه بر جنبه زیبایی دارای استاندارهای کیفی می باشد. از همین روی طرح ریزی بدنه و کف ساختمان بوسلیه انواع سرامیک بسیار مورد توجه افراد بوده و در تمایل دارند تا  با کیفیت ترین نوع سرامیک، اقدام  به طرح ریزی دیوار پذیرایی نمایند.

سرامیک دیوار پرسلان

از بروزترین سرامیک دیواری وکف می توان به نوع پرسلان اشاره نمود. مواد تشکیل دهند این محصول تحت حرارت و فشار فوق العاده بالا می گیرد که پس از پخت بسیار متراکم و سفید می  باشد. بطور کلی سرامیک های پرسلان در دو نوع پولیش و لعابدار ساخته شده که نمونه لعاب دار آن در انواع

مات و براق می باشد. سرامیک دیوار پرسلان علاوه بر نقش و نگار جذاب، در برابر رطوبت، نور خورشید و دیگر شرایط محیطی از استحکام و مقاومت بالا برخوردار بوده و می توان از این محصول در طراحی داخلی و حتی نمای بیرونی ساختمان بهره گرفت.

فروشگاه مجازی سرامیک دیواری

امروزه از انواع سرامیک دیواری و کف در سازه های تجاری و مسکونی بهره گرفته می شود که علاوه بر طرح های مدرن و زیبا، نسبت به شرایط محیطی و مواد شیمیایی مقاوم می باشد. به همین دلیل یکی از انتخاب های معماران و خانه دارها برای زیباسازی ساختمان استفاده از انواع کاشی و سرامیک می باشد که متقاضیان می توانند انواع این محصول را بصورت عمده در کمترین زمان ممکن از طریق فروشگاه های مجازی خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کاشی بین کابینتی مدرن

کاشی بین کابینتی مدرن بسیار مناسب برای طراحی فضای بین کابینت ها و همچنین دیگر …

Call Now Buttonتماس بگیرید