بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / سایت خرید سرامیک سرویس بهداشتی یزد

سایت خرید سرامیک سرویس بهداشتی یزد

سرامیک سرویس بهداشتی یزد در سایز های مختلف ازجمله اندازه ۳۰*۶۰ و در نوع بدون بند تولید می شود. این محصول با کیفیت در طرح های مختلف و جدید با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده و از طریق سایت های اینترنتی عرضه می گردد. لذا افراد می توانند با مراجعه به فروشگاه های مجازی انواع این محصول را بصورت عمده خریداری نمایند.

عمده تولید کاشی و سرامیک کشور در استان یزد تولید می گردد و از همین رو می توان این شهر را پایتخت تولید کاشی و سرامیک  در ایران دانست. در سال های اخیر بسیاری از این تولید کنندگان با استفاده بهترین مواد اولیه و بکار گیری دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید

انواع سرامیک دیواری برای طرح ریزی بدنه و کف ساختمان کرده اند. لذا سرامیک سرویس بهداشتی یزد بخاطر برخوداری از کیفیت بالا  و طرح های شیک و زیبا توانسته سبب ترغیب افراد زیادی برای استفاده از این محصول برای تزیین محیط توالت و حمام شود.

عرضه سرامیک سرویس بهداشتی یزد

سرامیک سرویس بهداشتی یزد

جدید ترین مدل سرامیک سرویس بهداشتی در نوع کالیبره می باشد. این محصول دارای برش لیزری بوده و در موقع نصب نیاز به بندکشی ندارد. همچنین طرح های سرامیک سرویس بهداشتی یزد بصورت دیجیتالی با سطح صاف تا برجسته تولید می گردد. این محصول دارای خصوصیات مطلوب دیگری به شرح ذیل می باشد:

  • مقاومت شیمیایی مطلوب
  • پایدار در برابر شکو حرارتی
  • دوام مناسب در برابر جذب رطوبت
  • شستشوی آسان
  • برخوداری از برش لیزری
  • طرح های متنوع
  • رنگ های بسیار شیک

سایت خرید سرامیک

امروزه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان محصولات خود را با استفاده از فضا مجازی  عرضه می دارند. این امر سبب شده تا خرید برای افراد و متقاضیان سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی سهل گردد. همچنین استفاده از سایت های اینترنتی باعث شده تا افراد بتوانند با لیست قیمت، مدل های جدید و ویژگی های کاشی و سرامیک بیشتر آشنا گردند و بهترین نوع این محصول را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می شود. این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و از مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و خیس شدن برخودار می باشد. انواع سرامیک دیواری را می توان بصورت

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

 امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در …

تماس بگیرید