بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مرداد ۵ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / قیمت انواع سرامیک توالت و حمام یزد

قیمت انواع سرامیک توالت و حمام یزد

قیمت سرامیک توالت و حمام یزد در مقایسه با محصول دیگر شهرها مناسب تر می باشد. از این رو خریداران زیادی از سراسر کشور این محصولات را انتخاب نموده و سعی در خرید آنها دارند.

در نظر گرفتن توالت و حمام در هر مجموعه اهمیت داشته و باید با بهره گیری از بهترین متریال عایق شوند. این مکان ها به دلیل داشتن رطوبت زیاد از داخل به کمک کاشی و سرامیک پوشانده شده تا از نفود رطوبت جلوگیری و از دیوارها حفاظت شود.

بعلاوه به دلیل داشتن سطحی صاف به راحتی قابل شستشو و نظافت می باشند. از این رو انتخاب سرامیک و کاشی مناسب و باکیفیت در این مجموعه ها اهمیت زیادی داشته و براساس نیاز خریداری می شوند.

عرضه سرامیک توالت و حمام یزد

قیمت انواع سرامیک و کاشی

در بازار ایران هم تنوع بسیار زیادی در طرح و اندازه سرامیک و کاشی می توان شاهد بود و هم قیمت آنها تفاوت های زیادی دارد. این تولیدات را شرکتهای تخصصی و حرفه ای تولید نموده و راهی بازار می کنند. به همین دلیل است که اعلام قیمت آنها در بازار از سوی تولید کننده ها و شرکت های عرضه کننده مد نظر بوده و افرادی که قصد سفارش و خرید آنها را داشته براساس انتظار خود سفارش می دهند.

سرامیک توالت و حمام یزد

یکی از شهرهای معتبر و تخصصی که در زمینه تولید انواع سرامیک توالت و حمام فعالیت جدی دارد، یزد می باشد. در این شهر تولید کننده ها با بهره گیری از مواد اولیه خوب و درجه یک آنها را تولید و راهی بازار می کنند. از این رو می توان شاهد توزیع بهترین نوع سرامیک با برندهای معتبر از سوی کارخانه های یزد در بازار بود.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم شریفی: 0912 069 7813
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می شود. این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و از مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و خیس شدن برخودار می باشد. انواع سرامیک دیواری را می توان بصورت

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

 امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در …

Call Now Buttonتماس بگیرید