بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / سایت فروش سرامیک طرح سنگ برای دیوار با قیمت مناسب

سایت فروش سرامیک طرح سنگ برای دیوار با قیمت مناسب

سرامیک طرح سنگ برای دیوار از بهترین مواد اولیه به نقش و نگار بسیار متنوع و زیبا عرضه می گردد. این محصول در اندازه های گوناگون و متناسب با ابعاد سطح کار ساخته شده و از بسیار سبک وزن می باشد. جهت تهیه انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار می توان خرید اینترنتی گزینه مناسبی  برای این منظور باشد.

سرامیک طرح سنگ برای دیوار

بطور یقین یکی از بهترین و ارزشمند ترین نوع دیوارپوش، سنگ های طبیعی می باشد که با تلاش فراوان از دل زمین استخراج می گردد. اما این محصول بسیار گران بوده و همه افراد قدرت پرداخت هزینه های آن را ندارد.  در همین راستا تولیدکنندگان این حوزه با بکارگیری دستگاه های پیشرفته اقدام به تولید انواع سرامیک طرح سنگ برای دیوار  و کف نموده اند که از لحاظ ظاهری بسیار مشابه نمونه طبیعی بوده و از قیمت مناسب تری و تنوع طرح و رنگ بیشتر برخودار می باشد.

سرامیک طرح آجر سفید

سرامیک طرح آجر سفید یکی دیگر از مدل های جدید و پرطرفدار کاشی و سرامیک می باشد. این محصول بخاطر طرح منحصربفرد خود باعث شده تا افراد ترغیب به استفاد از این دیوارپوش برای بخش داخلی مانند: دیوارآشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، دیوار هال و پذیرایی شوند. سرامیک طرح سنگ برای دیوار در اندازه ۳۰*۶۰ دیوار بوده و در سطح کار صاف و برجسته عرضه می گردد.

جدید ترین مدل سرامیک نما

جدید ترین مدل های سرامیک برای نما باتوجه به شرایط محیطی نامساعد تولید شده  و در برابر باران، جذب رطوبت، تابش شدید نور خورشید و …. مقاوم می باشد. همچنین این محصول بصورت لیزری برش داد شده و در هنگام نصب نیاز به بندکشی نداشته و کالیبره می باشد. امروزه سرامیک های نما بخاطر ویژگی های خاص خود که از مهمترین آن کیفیت بالا  و قیمت مناسب می باشد که بیشتر مورد توجه معماران و خانه دارها بوده و از همین رو افراد ترجیح می دهند تا با جدیدترین مدل های سرامیک به طرح ریزی بخش مختلف ساختمان بپردازند.

سایت فروش سرامیک

سایت های فروش سرامیک با ارائه جدیدترین مدل های سرامیک طرح سنگ باعث شده اند تا خرید کردن برای افراد به سهولت انجام گیرید. این مراکز اینترنتی علاوه بر ایجاد فضای مطمئن جهت خرید سرامیک طرح سنگ برای دیوار، انواع اطلاعات این حوزه را در اسرع وقت بروی سایت های منتشر نموده و با عث شده تا افراد بتوانند به راحتی در مورد اخبار روز کاشی و سرامیک مطلع شده و با اطمینان خاطر بهترین نوع سرامیک دیواری و کف را بصورت عمده خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما طرح سنگ

سرامیک نما طرح سنگ – کاشیان

سرامیک نما طرح سنگ بخاطر طرح های متنوع و جذاب یکی از  محبوب ترین نوع …

تماس بگیرید