بازار کاشی من
جمعه , مهر ۴ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک استخری / نمایندگی عرضه انواع سرامیک دور استخر در تهران

نمایندگی عرضه انواع سرامیک دور استخر در تهران

انواع سرامیک دور استخر را می توان به سهولت با مراجعه به نمایندگی عرضه کننده این محصول در تهران خریداری نمود و یا از طریق سایت های فروش کاشی و سرامیک به سادگی می توان بروز ترین نوع سرامیک استخری را ثبت سفارش نمود و خریداری کرد. از همین رو بسیاری از معماران و استخرداران تمایل دارند تا انواع سرامیک دور استخر را از فروشگاه های مجازی و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

از ویژگی های بارز جدیدترین مدل سرامیک استخری می توان به بالا بودن مقاومت آن در برابر آب و خیس شدن اشاره نمود. این محصول به منظور طراحی و تزیین بدنه و کف محیط های استخری ساخته شده و علاوه بر پایین بوده میزان جذب رطوبت دارای ویزگی های جذاب دیگری می باشد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

انواع سرامیک دور استخر

انواع سرامیک دور استخر بخاطر سایز های مینیاتور به راحتی بروی سطوح منحنی و غیر هموار نصب شده و این ویژگی سبب کاهش ضایعات و نصب عالی سرامیک در قسمت های غیر مسطح می شود. جالب است بدانید انواع سرامیک دور استخر در طرح های ساده و میکس با رنگ بندی بسیار شیک ساخته شده که نوع میکس آن نسبت به ساه از قیمت بالاتری برخودار می باشد.

سرامیک استخری شش ضلعی

یکی از طرح های جذاب و پر طرفدار سرامیک استخری، مدل شش ضلعی آن می باشد.  این محصول دارای سرامیک های استخری شش ضلعی ۲٫۵*۲٫۵ سانتی بوده که بروی صفحه مشبک توری کنار هم چیده شده است. انداز هر برگه متغیر بوده ودر سایز ۳۰*۳۰ و ۲۰*۳۰  و … تولید می گردد. انواع سرامیک دور استخر در برابر شوک حرارتی از دوام عالی بهره می برد و می توان از این محصول در تزیین سونای بخار و حوضچه آب گرم استفاده نمود.

نمایندگی عرضه سرامیک استخری

امروزه نمایندگی های عرضه کاشی و سرامیک از طریق شرکت های تولید کننده به نماینده های شهرها اعطا شده و متقاضیا می توانند در تهران و دیگر شهرستان ها به این مراکز مراجعه نمایند. همچنین برای بهبود ارائه خدمات، شرکت از فضای مجاز برای عرضه انواع سرامیک دور استخر استفاده می نمایند. لذا پیشنهاد می گردد جهت خرید سرامیک استخری از این مراکز بهره گرفته تا بتوان مرغوب ترین نوع سرامیک استخری را  بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری کرد.

مشاوره و فروش عمده انواع کاشی و سرامیک :
آدرس کانال تلگرام: Kashiyan_Tile@
پست الکترونیکی: kashiyaneh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری 2*2

سرامیک استخری ۲*۲ | قیمت سرامیک درجه یک

سرامیک استخری ۲*۲ یک از بی نظیر ترین نوع سرامیک می باشد که تا بحال …