بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما

لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما

اعلام لیست لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما از سوی شرکت های تولید کننده، انتخاب را آسان کرده و شرایط خرید را بهتر می کند. این تولیدات در رنگهای زیبا ارائه شده که درجه کیفی آن نیز متفاوت است.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین مکان ها که می توان در آن از سرامیک بهره گرفت، نمای بیرون ساختمان هاست. زیرا سرامیک مقاومت زیادی داشته و می تواند در برابر عوامل مخرب دوام آورد. با آنکه سرامیک مقاومت کمتری نسبت به سنگ دارد، اما موضوعاتی که سبب رونق استفاده از سرامیک در نما شده عبارتند از:

  • قیمت مناسب تر
  • تنوع طرح
  • تنوع رنگ
  • نصب سریع و آسان
  • سهولت در انتخاب اندازه

سرامیک طرح تراورتن

با پیشرفت علم و تکنولوژی   و  بکار گیری انواع دستگاه ای مدرن در ساخت و تولید  انواع کاشی و سرامیک باعث شده تا صنعتگران این حوزه بتوانند به راحتی و با کیفیت بالا طرح و تقش انواع سنگ را بروی سرامیک طراحی نمایند… سرامیک طرح تراورتن از جمله زیباترین و محبوب  ترین نوع سرامیک بوده که  بخاطر تنوع و  قیمت مناسب تر نسبت به دیگر مصالح بسیار مورد پسند معماران و افراد می  باشد. این محصول در نوع پرسلان تولید می  گردد که  در ادامه  مطلب بیشتر به آن می پردازیم.

سرامیک یواری پرسلان

امروزه  شاهد  استفاده از انواع سرامیک  پرسلان در  بخش های مختلف ساختمان   می باشیم. این محصول بخاطر  اینکه در طی مراحل تولید تحت فشار و دمای بسیار قرار گرفته   است، بگونه ای که دارای  کمترین میزان تخلخل بوده  و از  مقاومت بالا در برابر جذب رطوبت برخودار می باشد. همچنین سرامیک های پرسلان  در نوع دیواری و کف بود ه که  از استحکام بالا در برابر فشار  و شراط نامساعد  بهره می برد  و  سبب شده تا افراد بتوانند  با خیال آسوده از انواع این محصول برای  طراحی داخلی و خارجی  ساختمان استفاده نمایند.

لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان

در ایران شرکت های زیادی را می توان نام برد که در زمینه تولید و عرضه انواع سرامیک بیرون ساختمان فعالیت داشته و همواره سعی در ارائه بهترین ها دارند.این شرکت ها با ارائه لیست قیمت محصولات خود توانسته

اند نیاز مشتریان خود را بهتر برطرف نموده نیازشان را رفع کنند. سرامیک بیرون ساختمان باید از برندهای خوب که مقاومت زیادی داشته خریداری شده و در طراحی ساختمان بکار گرفته شود.

سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما

از مدل های پر فروش سرامیک بیرون ساختمان می توان طرح آجرنما را نام برد. این سرامیک ها که تداعی گر زیبایی آجر نماها می باشند، با رنگ های متنوع ارائه شده تا سلیقه ها در انتخاب بیشتر دخیل باشند. سرامیک بیرون ساختمان را امروزه شرکت های تخصصی ایرانی به فروش رسانده و قیمت روز آنها را مد نظر قرار می دهند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما طرح سنگ

سرامیک نما طرح سنگ – کاشیان

سرامیک نما طرح سنگ بخاطر طرح های متنوع و جذاب یکی از  محبوب ترین نوع …

تماس بگیرید