بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / مرکز توزیع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب زیبا

مرکز توزیع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب زیبا

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب در اندازهای مربعی و مستطیلی به گونه ی طرحی می شود که بسیار مشابه چوب طبیعی بوده و تشخیص آن برای افراد بسیار سخت و دشوار می باشد. این محصول را می توان از سایت ها و فروشگاه های مجازی با بهترین کیفت سفارش داد و خریداری نمود.

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب

سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب یکی از طرح های مورد علاقه افراد می باشد که طراحان با استفاده از این محصول بصورت هوشمندانه محیط جذابی در آشپزخانه خلق می نمایند. سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب های مختلف بصورت کاملا دیجیتالی طراحی شده و از خاصیت ضد آب برخودار می باشد.

این محصول نسبت به چوب طبیعی از قیمت مناسب تری برخودار بوده و تنوع طرح و رنگ بیشتری دارد. از همین رو افراد تمایل دارند تا از انواع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب بجای چوب طبیعی و پارکت در کف این محیط بهره گیرند.

سرامیک آشپزخانه شیک

بطور کلی سرامیک ها در نوع دیواری و کف با بهترین مواد اولیه ساخته می شود. که از مدل های شیک با رنگ بندی های زیبا بهره می برد. این محصول دارای رنگ بندی منحصر بفرد بوده که در هنگام نصب باید به چیدمان طرح سرامیک دقت شود و ابتدا قسمت تیره در پایین، دکور در وسط کار و در آخر قسمت روشن طرح باید نصب گردد. سرامیک های آشپزخانه  علاوه بر تزیین این محیط، عایق مناسب در برابر سرما، گرما و صدا بوده و در کاهش مصرف انرژی تاثیر بسزایی دارد.

سرامیک دیوار آشپزخانه

محیط آشپزخانه مکانی می باشد که با گرما و حرارت در ارتباط بوده و افراد برای زیباسازی این محیط باید از دیوار پوش هایی استفاده نمایند که دارای مقاومت بالا در برابر حرارت حاصل از پخت و پز باشد. لذا معماران تمایل دارند تا از انواع سرامیک های دیواری آشپزخانه  بهره گیرند. زیرا این محصول علاوه بر دارا بودن طرح ها  و  نقش و نگار زیبا در برابر گرماو سرما پایدار بوده و از میزان جذب رطوبت پایین برخوردار می باشد.

مرکز توزیع سرامیک کف

مراکز توزیع سرامیک کف بصورت اینترنتی انواع سرامیک کف آشپزخانه طرح چوب را بصورت عمده و با ازران ترین قیمت عرضه می نمایند. همچنی این مراکز اطلاعات مناسب در زمینه کاشی و سرامیک را بروی وبسایت ها منتشر می نمایند که کمک شایانی به افراد در شناخت و خرید بهترین نوع سرامیک می نمایند. لذا پیشنهاد می گردد جهت خرید جدید ترین مدل سرامیک به این مراکز توزیع اینترنتی مراجعه کرده و از مزایای آن برخودار شده و یک خرید راحت و مطمئن را تجربه نمایید.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

نمایندگی انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت

انواع کاشی بین کابینتی ارزان قیمت را می توانید از طریق نمایندگی های فروش و …

تماس بگیرید