بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک نما / سرامیک نما طرح سنگ – کاشیان

سرامیک نما طرح سنگ – کاشیان

سرامیک نما طرح سنگ بخاطر طرح های متنوع و جذاب یکی از  محبوب ترین نوع پوشش برای طراحی بخش بیرونی ساختمان می باشد. این محصول علاوه بر دارا بودن طرح های زیبا  از دوام و  استحکام مناسب در برابر  شرایط مختلف محیطی برخوردار  بوده و  افراد می توانند با مرغوب ترین نوع سرامیک نما برای طراحی  خارجی ساختمان استفاده نمایند.  

سرامیک نما

از بخش ها ی مهم و حائز اهیمت هر ساختمان می توان به بخش  بیرونی و نمای ساختمان اشاره نمود.  این بخش علاوه بر زیبایی خود ساختمان در   زیبایی فضای عمومی و شهر نیز موثر می باشد که از سال های دور تا به امروز  از انواع محصالح مانند سنگ، آجر ، چوب و … برای  طراح ریزی نمای ساختمان بهره گرفته  می شود. اما در سال های اخیر  صنعتگران کاشی و سرامیک با بکارگیری دستگاهای دیجیتالی و لیزری پیشرفته   توانسته اند به زیبایی هرچه تمام تر سرامیک های باکیفیت  که دارای طرح های شیک و جذاب می باشد را تولید نمایند.

انواع سرامیک نما طرح سنگ

سرامیک های طرح سنگ که  بوسلیه  دستگا ه های دیجیتالی طراحی می گردد به لحاظ ظاهر و جلوه بصری بسیار  مشابه  سنگ طبیعی بوده بگونه ای که متخصصان و کارشناسان این حوزه در  نگاه اول به  دشوار ی می توانند تفاوت آن را تشخیص دهند. این محصول نیز از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده  و از همین رو از مقاومت بالا در برابر رطوبت ، گرما و سرما را نیز دار ا می باشد. سرامیک نما طرح سنگ دارای مدل های متنوع بوده که  مهمترین طرح های آن به شرح ذیل می باشند:

 • سرامیک نما طرح سنگ تراورتن
 • سرامیک نما طرح سنگ آنتیک
 • سرامیک نما طرح سنگ گرانیت
 • سرامیک نما طرح سنگ مرمریت

سرامیک نما طرح تراورتن

سرامیک نما طرح تراورتن را می توان به عنوان  پرفروش ترین طرح  سرامیک دانست. این محصول  دارای  طرح ها و رنگ بندی های بیشتر نسبت به سنگ تراورتن بوده و از قیمت ارزان تری  برخودار می باشد.  سرامیک طرح تراورتن  در سایز بندی های بزرگ و کوچک ساخته شده تا افراد بتوانند  علاو بر نمای ساختمان 

در طراحی بخش های  درونی ساختمان مانند دیوار  پاکینگ، حیاط و … از این محصول بهره گیرند.  این محصول در مدل های ساده و پرسلان  (Porcelain)  عرضه می گردد که   سرامیک های نمای پرسلان از خاک رس سفید (خالص) ساخته شده و  به نسبت سرامیک های معمولی دوام بیشتر  در برابر شرایط نامساعد محیطی را دارد.

سرامیک پرسلان چیست؟

در سال های اخیر با نمای  جدید در عرصه کاشی وسرامیک بنام پرسلان  (Porcelain)  آشنا شدیم که بخاطر مقاومت و  استحکام بالا در برابر شرایط مختلف توانسته نظر افراد بسیار ی را به خود جلب نمایند. سرامیک پرسلان که از خاک رس قرمز و یا  خاک رس سفید   در ترکیب با دیگر کانی های   ساخته می شود. مواد اولیه این محصول پس  از مخلوط شدن تحت فشار  فوق العاده بالا و  حرارت ۱۴۰۰ درجه سانتیگراد  پخته و تولید ی گردد که باعث شده تا سرامیک دارا  کمترین میزان تخلخل بوده و دارای کمترین میزان جذب رطوبت باشد.

ویژگی سرامیک های  پرسلانی

 1. بالا بودن استحکام خمشی
 2. دارا بودن کمترین میزان جذب رطوبت ( کمتر از  0.1 درصد)
 3. مقاومت بالا در براب یخ زدگی
 4. مقاومت بالا  در برابر سایش
 5. پایدار در برابر مواد شیمیایی
 6. ثبات رنگ  در برابر تابش نور خورشید
 7. دارا بودن سایز های  متناسب با ابعاد طح کار
 8. قابلیت نصب بصورت خشک در نمای ساختمان

انواع سرامیک پرسلان

 • سرمیک پرسلان گلیزد GLAZE
 • سرامیک پرسلان SOLUBLE SALT
 • سرامیک پرسلان فول بادی FULL BODY
 • سرامیک پرسلان دبل شارژ DOUBLE  LOADED  OR  DOUBLE CHARGED

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک نما طرح آجر

لیست قیمت سرامیک بیرون ساختمان طرح آجرنما

سرامیک دیواری بدون بندی کشیسرامیک طرح آجر نماسرامیک سایز ۳۰*۶۰ اعلام لیست لیست قیمت سرامیک …

تماس بگیرید