بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / مرکز عرضه سرامیک استخری شش ضلعی جدید

مرکز عرضه سرامیک استخری شش ضلعی جدید

سرامیک استخری شش ضلعی از درجه فرسایش بالا برخودار بوده و به راحتی شرایط سخت نظیر رطوبت، گرما و فشار را تحمل می کند. همچنین طرح های شش ضلعی این محصول بسیار زیبا و متناسب با محیط استخر بوده و می توانند در تزیین فضای استخر کمک شایانی نماید. سرامیک استخری شش ضلعی از طریق سایت های اینترنتی با قیمت مناسب عرضه می گردد.

سرامیک استخری شش ضلعی

در ساخت سرامیک استخری شش ضلعی از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های پیشرفته استفاده شده تا در اثر شرایط سخت تخریب نگردد. از مهمترین معیار های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • در جه بندی کیفیت
  • مقام در برابر فرسایش
  • مقاوم در برابر آب
  • پایین بودن ضریب جذب رطوبت
  • ضریب اصطحکاک مناسب
  • پایدار در برابر ضربه
  • دوام خوب در برابر حرارت
  • طرح های هندسی زیبا
  • رنگ بندی شیک

سرامیک استخری ارزان

سرامیک های استخری در مدل های مختلف  با کیفیت های گوناگون عرضه می گردد که افراد می توانند با توجه به بودجه خود و نوع  کاربر آن به خرید بپردازند. سرامیک های استخری در نوع ساده و میکس بوده که انوع ساده آن از قیمت ارزان تری نسبت به نوع میکس برخوردار می باشد. همچنین این محصول در سایز های ۳*۶۰ و ۳۰*۳۰ از طریق نمایندگی های فروش با قیمت مناسب توزیع می گردد.

کاشی دیوار استخر

امروزه استخرداران و معماران برای طراحی و طرح ریزی بدنه و کف استخر از بهترین مدل ها سرامیک استخری استفاده می نمایند. این محصول بدلیل خاصیت ضد آب و مقاومت بالا در برابر شوک های حرارتی  بسیار مورد توجه بوده و با توجه به عملکرد مطلوب خود باعث شده تا افراد رو به استفاده از این محصول آورند. همچنین کاشی دیوار استخر در نوع پرسلان تولید شده و مناسب طراحی داخلی استخر های روباز، حوضچه ها و …. می باشد.

مرکز عرضه سرامیک استخری جدید

امروزه افراد می توانند با مراجعه به نمایندگی های فروش و همچنین سایت های اینترنتی انواع سرامیک استخری شش ضلعی را با قیمت مناسب خریداری نمایند. در همین راستا بسیاری از تولید کنندگان جهت ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مشتریان از فروشگاه های مجازی به منظور استفاده کرده و توانسته اند از این طریق فروش خوبی حاصل نمایند و سبب جلب اعتماد و رضایت مشتریان گردند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاشی استخری گلدیس

کاشی استخری گلدیس محصولی ست که استانداردهای لازم جهت فروش در داخل و خارج از …

تماس بگیرید