بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی آشپزخانه / خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری | سرامیک شیشه ای بین کابینت

خرید عمده کاشی بین کابینتی مینیاتوری | سرامیک شیشه ای بین کابینت

کاشی بین کابینتی مینیاتوری و سرامیک شیشه ای بین کابینت با طرح های زیبا مخصوص استفاده در آشپزخانه و فضای بین کابینت ها تولید شده است. همچنین این محصول دارای اندازه های کوچک متفاوت بوده که بروی سینی توری قرار گرفتن و به راحتی در محیط مورد نظر نسب می گردد. این محصول را می توان از طریق سایت های اینترنتی بصورت عمده خریداری نمود.

امروزه با جدید شدن طراحی داخلی آشپزخانه افراد تمایل دارند تا کاشی های زیبا و هماهنگ با محیط استفاده نمایند. در همین راستا کاشی های بین کابینتی مینیاتوری بسیار مناسب تزیین آشپزخانه بوده و به راحتی با کابینت ها هماهنگ و ست می شود. این محصول خصوصیاتی بسیار خوبی دارد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

سرامیک شیشه ای بین کابینت

کاشی بین کابینتی مینیاتوری لوکس

کاشی بین کابینتی مینیاتوری با طرح های لوکس و رنگ بندی متنوع دارای خصوصیاتی به شرح ذیل می باشد:

  • مقاوم در برابر ضربه
  • قابلیت تمیزی آسان
  • عدم تخریب با آب
  • پایدار در برابر مواد شیمیایی
  • طرح های لوکس
  • رنگی بندی هماهنگ با محیط
  • دارا بودن سایز های مینیاتوری
  • دوام عالی در برابر حرارت و گرما

کاشی بین کابینتی مینیاتوری

انواع سرامیک شیشه ای بین کابینت

یکی دز مدرن ترین و جدیدترین انواع تولیدات مرتبط با دیزاین خانه، سرامیک شیشه ای بین کابینت است. این نوع تایل ها با استفاده از بهترین متریال تولید شده و مقاومت انها در برابر موضوعاتی مانند حرارات، مواد شیمیایی و شستشو بسیار خوب می باشد. لذا برای بسیاری از خانه ها از این شیشه ها بهره گرفته شده و زیبایی آن در شیک بودن خانه ار گذار خواهد بود.

در حال حاضر انواع مختلفی از این سرامیک های شیشه ای تولید شده که سبب شده خریداران در انتخاب و خرید آنها راحت تر اقدام کنند. به طوری که برای تمامی محیط ها کاربرد داشته و می توان بهترین شرایط را خلق کرد.

سرامیک شیشه ای بین کابینت

خرید عمده کاشی آشپزخانه

در ساله های اخیر با افزایش فعالیت سایت های اینترنتی معتبر، خرید عمده انواع کاشی بین کابینتی به سادگی صورت می گیرد. از همین رو افراد تمایل دارند به این مراکز  مراجعه نمایند تا ضمن آشنایی بیشتر با طرح ها و خصوصیات کاشی آشپزخانه بهترین نوع آن را مطابق سلیقه خود انتخاب کرده و اقدام به ثبت سفارش نمایند.
همچنین شایان ذکر است از آن جایی که تایل بین کابینتی مینیاتوری در دسته تایل دکوراتیو قرار می گیرد قابلیت استفاده در فضا های مختلف را دارد و می توان بر اساس ایده و سلیقه آن را به کار برد.

سرامیک شیشه ای بین کابینت

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کاشی بین کابینتی

مرکز خرید کاشی بین کابینتی طرح گل

خرید کاشی بین کابینتی طرح گل و دیگر طرح ها امروزه به صورت حضوری و …

تماس بگیرید