بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک سرویس بهداشتی / نمایندگی عرضه سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

نمایندگی عرضه سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی در مدرن ترین طرح ها با استفاده از بهترین مواد اولیه در کشور تولید می گردد. این محصول را می توان برای زیباسازی بدنه توالت و حمام مورد استفاده قرار داد و دست به خلق محیط شیک در این فضا ایجاد نمود. جهت خرید عمده این محصول می توان از سایت های اینترنتی بهره گرفت.

کاشی و سرامیک از گذشته تا به امروز جهت طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و امروزه تکنولوژی و علم روز دنیا باعث شده تا این صنعت به راحتی به تواند محصولات جدید و منحصربفرد تولید نماید. جالب است بدانید برش لیزری سرامیک ها سبب شده تا این محصول نسبت به هم کمترین میزان اختلاف را داشته و در هنگام نصب نیاز به بند کشی نداشته باشد.

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی

سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی علاوه بر طرح های زیبا از ترکیبت رنگ منتسب برخودار می باشد. این محصول دارای جذب رطوبت پایین بوده و در صورت کثیف شدن به سهولت قابل شستشو بوده و تمیز می گردد. همچنین سرامیک های دیواری در نوع کالیبره و بودن بند ساخته شده که در هنگام نصب نیاز به بند کشی ندارد. از خصوصیات دیگر این محصول می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • کیفیت بالا
  • خاصیت ضد خش
  • طرح های شیک
  • رنگ بندی متنوع و زیبا
  • سایز های مختلف
  • لعاب مات و براق
  • قیمت مناسب

نمایندگی عرضه سرامیک

اعطای نمایندگی انواع سرامیک توسط تولیدکنندگان در نقاط مختلف کشور انجام گرفته است. همچنین جهت ارائه بهتر خدمات و بهبود سرعت پخش محصولات، کارخانه دارها از سایت های اینترنتی به این منظور بهره گرفته اند و انواع سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی از این طریق عرضه می دارند. لذا افراد می توانند به سهولت از این مراکز اینترنتی جهت کسب اطلاعات و همچنین خرید عمده انواع کاشی و سرامیک کمک گرفته  بهترین نوع این محصول را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

انواع سرامیک دیوار اتاق خواب با بهترین کیفیت به دست تولید کننده ایرانی ساخته می شود. این محصول بصورت دیجیتالی طراحی شده و از مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و خیس شدن برخودار می باشد. انواع سرامیک دیواری را می توان بصورت

قیمت بهترین سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار جدید

 امروزه با استفاده از سرامیک سرویس بهداشتی حاشیه دار می توان فضای شیکی را در …

تماس بگیرید