بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / کاشی سرویس بهداشتی / عرضه کننده کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰

عرضه کننده کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰

کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰ یکی از سایز های متناسب با ابعاد انواع توالت و حمام می باشد و می توان جهت کاشی کاری بدنه و کف سرویس بهداشتی از آن استفاده کرد. از همین روی این محصول نظر افراد زیادی را به خود متوجه نموده و توانسته انتظارات مصرف کنندگان را برآورده نماید.

کاشی سرویس بهداشتی 20*20

آیا اطلاع دارید چرا کاشی و سرامیک بیشتر در طراحی و طرح ریزی سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد؟

بطور کلی کاشی و سرامیک از مخلوط آب، خاک رس و ترکیب مواد دیگر نظیر فلدسپات ها ساخته شده که بروی آن لعاب کاری می شود که سطح بسیار صاف و براقی را ایجاد می نمایند. سطح لعابدار بودن کاشی باعث شده تا به سادگی تمیز گردد و اصول بهداشتی در توالت و حمام رعایت گردد. از همین رو انواع کاشی و سرامیک از جمله کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰ بیشتر برای طراحی و تزیین بدنه  توالت و حمام استفاده می نمایند.

کاشی سرویس بهداشتی 20*20

کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰

یکی از فاکتور های مهم در کاشی کاری بدنه توالت و حمام، توجه به ابعاد محیط می باشد. زیرا باید با توجه به ابعاد سرویس بهداشتی اقدام به انتخاب سایز کاشی نمود. در همین راستا یکی کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰ دارای یکی از مطلوب ترین سایز ها بوده که می توان در سرویس های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. از دیگر سایز های کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • ۲۰*۲۰
  • ۱۰*۲۰
  • ۲۰*۳۰
  • ۳۰*۶۰
  • ۳۰*۸۰
  • ۲۵*۲۵
  • ۴۰*۴۰
  • ۵۰*۵۰
  • ۶۰*۶۰

کاشی سرویس بهداشتی 20*20

 عرضه کننده کاشی سرویس بهداشتی

امروزه انواع کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی به طرق مختلف مانند: مراکز خرید، نمایندگی های فروش و سایت های اینترنتی توزیع می گردد که بهترین راه برای خرید کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰ استفاده از اینترنت و فضای مجازی می باشد. زیرا این مراکز اینترنتی در طول ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس بوده و با تولید کنندگان در ارتباط می باشد. لذا فراد می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی علاوه بر آشنایی با انواع کاشی و سرامیک توالت و حمام اقدام به خرید کاشی سرویس بهداشتی ۲۰*۲۰ بصورت عمده نمایند.

کاشی سرویس بهداشتی 20*20

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام

قیمت روز انواع کاشی دیوار توالت و حمام با در نظر گرفتن کیفیت و برند …

تماس بگیرید