بازرگانی کاشیان
شنبه , بهمن ۲ ۱۴۰۰
خانه / درباره ما

درباره ما

گروه بازرگانی کاشیان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع تایل های دکوراتیو از جمله تایل استیل، آلومینیوم، شیشه و… در سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است. مشاوره به مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مهمترین اهداف بازرگانی کاشیان

 1. معرفی و ارائه جدیدترین تایل های دکوراتیو و دیزاین داخلی
 2. تولید سفارشی محصولات براساس رنگ و طرح دلخواه مشتری
 3. اعلام قیمت رقابتی با توجه به نوع محصول
 4. مشاوره رایگان در خصوص انتخاب هر چه بهتر محصولات
 5. دریافت و ثبت سفارشات در کمترین زمان ممکن
 6. ارسال سفارشات در بازه زمانی کوتاه
 7. انجام تعهدات در خصوص کیفیت و سلامت محصول

فعالیت در بازار ایران

همانطور که می دانید در حال حاضر دیزاین و دکوراسیون داخلی محیط هایی مانند منازل، دفاتر کار، مکان های تجاری، هتل ها و … از اهمیت زیادی برخوردار هستند. زیرا کسب زندگی امروزی با دیزاین مدرن اجین شده و مسلما از ایده های نوین و بروز استقبال می شود. در همین راستا بازرگانی کاشیان نیز به صورت هدفمند در بازار سراسر ایران فعالیت کرده و محصولات متنوع خود را به مشتریان خود معرفی می کند.

از آنجا که تایل ها و سرامیک های دکوراتیو در اجرای دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه ای را کسب کرده اند، ما توانسته ایم تا حد زیادی نیاز مشتریان خود را از محصولات متنوع خود تامین کنیم. بخصوص اینکه اغلب محصولات تولیدات داخلی بوده و این مسئله کمک زیادی به چرخه تولید و اقتصاد کشور خواهد کرد. مشتریان بازرگانی کاشیان از دو طیف مصرف کننده های نهایی و همکاران فروشگاهی هستند. به همین دلیل برخوردی مناسب با مشتریان با توجه به نوع تقاضای آنها داشته و نیازشان رفع خواهیم کرد.

فعالیت در حوزه صادرات

فروش خارجی و صادرات تایل های دکوراتیو از مهمترین خط مشی بازرگانی کاشیان است. لذا بازارهای هدف خود را شناخته و با معرفی محصولات باکیفیت ایرانی، سعی داشته تا پای خود را فراتر از مرزهای کشور بگذارد. ما این اقدام را مهمترین موضوع برای فعالیت گسترده تر و نیز شناساندن محصولات ایرانی به بازار جهانی می دانید. از مهمترین کشورهای هدف برای فروش تایل های دکوراتیو می توان عراق، پاکستان، عمان، امارات، قطر، ارمنستان و … را نام برد. چرا که تجربه فعالیت های تجاری کشور به خوبی نشان می دهد که این کشورها از محصولات ایرانی استقبال کرده و تقاضای زیادی دارند.

محصولات بازرگانی کاشیان

 1. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) استیل
 2. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) آلومینیوم
 3. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) شیشه
 4. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) آینه
 5. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) سنگ طبیعی
 6. تایل دکوراتیو ( بین کابینتی ) سنگ مصنوعی
 7. آینه دکوراتیو
 8. دیوارپوش های پلیمری و فومی
 9. تایل سقفی معرق cnc
 10. تایل دیواری معرق cnc
 11. انواع تاپشیت

سخن پایانی

ما در مجموعه کاشیان با بهره گیری از نیروی جوان و هدفمند در تلاشیم محصولاتی را به مشتریان خود معرفی کنیم تا نیازشان را آن طور که باید و شاید رفع کنیم. به همین دلیل اولویت فعالیت حرفه ای ما توجه به دغدغه کسانی هست که با ما ارتباط می گیرند. همین امر سبب شده ارتباط ما با مشتریان صمیمی تر شده و همکاری مداوم داشته باشیم. در همین راستا از خداوند منان تقاضا داریم تا ما را یاری کرده و بتوانیم بهترین خدمات و مشاوره را ارائه دهیم.

Call Now Buttonتماس بگیرید