بازرگانی کاشیان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک کف / لیست قیمت سرامیک کف ۵۰*۵۰

لیست قیمت سرامیک کف ۵۰*۵۰

سرامیک کف ۵۰*۵۰ کالیبره با نازلترین قیمت بصورت عمده و مستقیم از کارخانه عرضه می گردد. این محصول دارای طرح ها و نقش های متنوع بوده و برای طراحی کف قسمت های مختلف ساختمان می توان از آن بهره گرفت. همچنین سرامیک کف *۵۰*۵۰ در نوع لعاب دار براق تا مات تولید می شود که افراد می توانند بسته به نظر خود از هرکدام این محصول برای تزیین و زیباسازی کف ساختمان بهره گیرند.

تولید کاشی و سرامیک برای بدنه و کف ساختمان با قیمت های متنوع و کیفیت های بالا سبب شده تا بیشتر معماران و خانه دارها از این محصول جهت زیباسازی محیط داخلی و خارجی ساختمان بهره گیرند. زیرا این محصول علاوه بر ویژگی های فوق دارای طرح های زیبا و رنگ بندی منحصر بفرد بوده که به افراد اجازه می هد تا بتوانند باتوجه به سلیقه خود به طراحی کف ساختمان بپردازند.

سرامیک کف ۵۰*۵۰

یکی از مهمترین پارامتراهایی که قبل از انتحاب سرامیک با به آن توجه گردد انتخاب سرامیک مناسب برای ابعاد محیط می باشد. زیرا سرامیک کف در اندازه های مختلف و به منظور استفاده در محیط های مختلف تجاری و مسکونی تولید می گردد و انتخاب سایز مناسب سرامیک باعث کاهش ضایعات و هزینه های پرداختی می شود. از همین رو سرامیک کف ۵۰*۵۰ با سایز متوسط بسیار مناسب طرح ریزی سالن ها پذیرایی با ابعاد متوسط می باشد.

لیست قیمت سرامیک کف

از خصوصیات بارز انواع کاشی و سرامیک می توان به تنوع بالای این محصولات در طرح، سایز، درجه کیفیت و … اشاره نمود. از هیمن رو قیمت گذاری انواع سرامیک کف ۵۰*۵۰ برا اساس پارامترهای مختلف صورت می گیرد و هر نوع سرامیک کف با توجه به ویژگی های ظاهری و کیفی آن قیمت گذاری می شود.

جالب است بدانید یکی از سریع ترین راه ها جهت اطلاع از قیمت عمده این محصول مراجعه به وبسایت های معتبر عرضه کاشی و سرامیک می باشد. زیرا این مراکز در ارتباط مستقیم با تولید کنندگان بزرگ بوده و آخرین اخبار و اطلاعات حوزه کاشی و سرامیک را در اسرع و قت منتشر می نمایند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

رامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می تواند سبب ایجاد محیط زیبا و منحصر بفردی در خانه گردد. همچنین فروش اینترنتی این محصول باعث دسترسی و خرید آسان افراد شده است. از همین رو افراد زیاد تمایل دارند تا بهترین نوع این

فروش اینترنتی سرامیک کف پذیرایی طرح دار

سرامیک کف پذیرایی دارای طرح های بسیار شیک و متنوع بوده که به راحتی می …

Call Now Buttonتماس بگیرید