بازرگانی کاشیان
دوشنبه , اسفند ۱۱ ۱۳۹۹
خانه / سرامیک استخری / خرید اینترنتی سرامیک استخری ۲*۲ | قیمت کاشی استخری

خرید اینترنتی سرامیک استخری ۲*۲ | قیمت کاشی استخری

خرید اینترنتی سرامیک استخری ۲*۲ سبب شده تا افراد  بتوانند در کمترین زمان  ممکن با طرح های این محصول بیشتر آشنا شده و  همچین اطلاعات کافی در مورد قیمت کاشی استخری  نیز بدست آورند. سرامیک استخری علاوه بر مدل های ۲*۲  و منیایتوری دارای طرح های با سایزی بزرگ مانند اندازه های ۳۰*۶۰ و … می باشد.


سرامیک استخری ۲*۲

تولید سرامیک استخری ۲*۲ باعث شده تا استخر داران از  انواع این محصول برای طراحی داخلی بخش های مختلف استخر مانند  سونا، جکوزی، بدنه و کف استخر  و …. بهره گیرند. سرامیک ریز استخر بخاطر اندازه کوچک باعث شده تا  قسمت های منحنی و گرد به زیبایی هرچه تمام تر طرح ریزی شوند. علاوه بر این سرامیک استخری منیاتوری در طرح های ساده و میکس عرضه می گردد که استفاده از  اشکال هندسی  این محصول مانند سرامیک استخری شش ضلعی  می تواند استخر داران را در ایجاد یک محیط جذاب و دلنشین  کمک شایانی نماید.

سرامیک دور استخر

علاوه بر سرامیک استخری ۲*۲ نمونه های دیگر از این محصول در اندازه های ۳۰*۳۰ ، ۲۵*۵۰ و … تولید می گردد که  بسیار مناسب طراحی استخر های رو باز، بدنه و کف توالت و حمام، و… می باشد. سرامیک دور استخر از جنس سرامیک پرسلان بود و این محصول نیز دارای کمترین میزان جذب رطوبت می باشد. رنگ و لعاب سرامیک های استخری ثابت بوده 

و در اثر شرایط نامطلوب محیط تخریب نمی گردد.  جالب است بدانید سرامیک پرسلان استخری  نبست به نمونه های مینیاتوری ارزان قیمت تر می باشد. لذا بسیار از  معماران برای طرح ریزی  بدنه ، کف و درو استخر از انواع این محصول استفاده کرده تا  علاوه بر ایجاد محیط زیبا و مقاوم،  سبب کاهش هزینه های پرداختی شوند.

قیمت کاشی استخری

بطور کلی کاشی استخر بخاطر تفاوت بوده در فرآیندتولید نسب هب دیگر سرامیک ها از قیمت گرانتری برخودار می باشد. امروزه انواع موزاییک استخری توسط تولید کنندگان داخلی با بالاترین رتبه کیفیت تولید شده و  علاوه بر  مرتفع نمود نیاز بازار داخل بخش به کشور های همچون عراق، گرجستان، پاکستان و … صادر می گردد. کاشی استخری ۲*۲  در  دو  مدل ساده و میکس عرضه می شود که طرح های ساده  تک رنگ بوده  و نمونه های میکس که از ترکیب رنگ متنوع تری در  هر ورق بهره می برد،  سرامیک استخری میکس  بخاطر این ویژگی نسبت به نمونه های ساده گرانتر می باشد.

خرید اینترنتی سرامیک استخری

در سال های اخیر گسترش فضای مجازی و اینترنت  سبب شده تا  بستری مناسب برای خرید کردن انواع محصولات مانند کاشی وسرامیک فراهم شود. امروزه سایت های اینترنتی  از سوی شرکت های تولیدی اقدام به عرضه انواع سرامیک استخری ۲*۲  با مناسب ترین قیمت کرده اند. از همین رو بسیاری از استخرداران و افراد برای خرید این محصول به  فروشگاه های مجازی رجوع کرده و بدور از دغدغه ترافیک و  شلوغی خیابان ها به سهولت جدیدترین مدل سرامیک استخری  را بصورت عمده و مستقیم از کارخانه خریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی کاشیان
مدیر فروش خانم نصیری : 09120529875
رایانامه : kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک استخری شیشه ای

قیمت روز سرامیک استخری شیشه ای در اصفهان

جهت اطلاع از قیمت روز سرامیک استخری شیشه ای می توان به فروشگاه های اینترنتی …