بازرگانی کاشیان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / کاشی بین کابینتی / قیمت پنل بین کابینتی سه بعدی

قیمت پنل بین کابینتی سه بعدی

پنل های بین کابینتی سه بعدی پس از نصب زیبایی خوبی را به همراه آورده و به کمک آن می توان تغییر اساسی در محیط آشپزخانه داد. با توجه به مناسب بودن قیمت این پنل ها استقبال بسیار زیادی از سوی مصرف کننده ها دارند.

فضاسازی با بهترین متریال ها از مهمترین موضوعاتی ست که در چند سال اخیر اهمیت یافته و براساس شاخصه های مختلف به آن پرداخته می شود. در این میان تولیدات متنوع و زیبایی در دسترس بوده که براساس آنها افراد مختلف می توانند انتخاب خود را انجام دهند.

اما اینکه کدام متریال برای کدام بخش از خانه بکار رود٫ مسئله ای مهم بوده و باید به صورت تخصصی به آن پرداخت. چرا که تولیدات مختلف امروزه در دسترس بوده و شناخت کافی از سوی خریداران برای تهیه این تولیدات موضوع مورد توجه است.

پنل بین کابینتی سه بعدی

انتخاب بهترین بین کابینتی برای آشپزخانه

فضای آشپزخانه همیشه یکی از مهمترین موقعیت ها بشمار می آید. زیرا هم در دیزاین خانه تاثیر زیادی داشته و هم به دلیل پخت و پز فضایی مهم برای خانم ها بشمار می آید. از این رو امروزه دقت زیادی در خصوص زیباسازی و دیزاین آن می شود. به طوری که ایده های مختلف در خصوص چیدمان٫ زیباسازی و افزایش بهره وری آن می شود.

استفاده از تولیدات بین کابینتی با کیفیت عالی و زیبایی مطلوب یکی از مهمترین موضوعاتی ست که اهمیت زیادی در دیزاین آشپزخانه دارد. این فضا وقتی از کاشی و تایل بین کابینتی بهره مند می شود٫ تغییر زیادی داشته و مسلما از سوی افراد مختلف مورد استقبال خواهد بود.

آشپزخانه خود را با بین کابینتی شیک کنید

بی تردید وقتی کاشی برای فضای بین کابینت ها انتخاب می شود٫ موضوعات مهم و مختلف نیز مد نظر قرار می گیرد. در این صورت از سوی خریداران مورد بررسی بوده و مشخصه های مختلف مقایسه خواهد شد.

مهمترین موضوعات در خصوص خرید بین کابینتی عبارتند از:

 • کیفیت کاشی
 • نوع متریال بکار رفته
 • ابعاد و ضخامت
 • زیبایی رنگ و طرح
 • نوع روش نصب
 • قیمت خرید

در نظر گرفتن هر یک از این موارد می تواند برای مصرف کننده ها اهمیت داشته و براساس آن توانایی خرید خود را افزایش می دهند. لذا با شرکت هایی ارتباط گرفته که در زمینه فروش بین کابینتی تخصص داشته و می توانند  بهترین همکاری را با مشتریان خود داشته باشند.

لذا بیشتر مصرف کنندگان برای خرید عمده و خرده انواع تایل بین کابینتی آلومینیومی به این مجموعه مراجعه کرده و با بهره گیری از مشاوره رایگان کارشناسان فروش این شرکت بهترین نوع تایل بین کابینتی را سفارش داده و خریداری می نماید.

مدل های جدید پنل بین کابینتی سه بعدی

یکی از شکیل ترین و زیباترین انواع تولیدات بین کابینتی، پنل های سه بعدی ست. این تولیدات با کیفیت عالی تولید شده و طرح و رنگ متنوع دارند. با توجه به طرح های برجسته بر روی پنل بین کابینتی می توان شاهد زیبایی بیش از پیش بود. به طوری که علاوه بر فضای بین کابینت ها در دیگر محیط ها نیز بکار گرفته می شوند.

برخی از مدل های پرفروش پنل بین کابینتی سه بعدی عبارتند از:

 • طرح آجر
 • طرح صخره
 • طرح های انتزاعی
 • طرح سنگ
 • طرح تنه درخت

معمولا در انواع پنل بین کابینتی سه بعدی تا حدود ۲٫۵ سانتی متر برجستگی وجود داشته که این مسئله اهمیت زیادی از نظر زیبایی دارد. به طوری که در مقایسه با دیگر انواع بین کابیتی ها این میزان برجستگی منحصر به فرد است.

پنل بین کابینتی سه بعدی

قیمت روز انواع تایل بین کابینتی

در دهه اخیر که میزان توجه به سبک زندگی مدرن افزایش یافته، می توان شاهد استقبال هر چه بهتر از انواع تایل بین کابینتی بود. چرا که این تولیدات دکوراتیو در دیزاین داخلی نقش مهمی داشته و اثرات آن برای مصرف کننده ها محرز است.

لذا تقاضا برای خرید تایل بین کابینتی موضوع کاملا طبیعی ست. در این میان شرکت هایی را می توان نام برد که تولیدات باکیفیت و استاندارد راهی بازار نموده و معمولا تولیداتی مطابق با خواسته مشتریان خود عرضه می دارند. در حال حاضر عرضه کننده ها تلاش زیادی برای معرفی جدیدترین طرحها و مدل ها نموده که از قیمت مناسب برخوردار باشند. در این صورت می توانند با مشتریان خود در شهرهای مختلف کشور همکاری نموده و محصولاتی درجه یک ارائه دهند.

پنل بین کابینتی سه بعدی

فروش تایل بین کابینتی ارزان قیمت

ارزان بودن قیمت مسئله ای ست که اغلب خریداران تایل بین کابینتی به آن اهمیت می دهند. چرا که سعی در صرف هزینه کمتر برای خرید محصول داشته و البته محصولی باکیفیت را تقاضا دارند.

در این خصوص باید گفت وقتی برای خرید تایل بین کابینتی اقدام می شود، باید به موضوعات مختلف در ارتباط با قیمت اهمیت داد. در این میان فاکتورهای مختلف بررسی شده تا بهترین محصول خریداری گردد.

از مهمترین موضوعات تعیین کننده قیمت تایل بین کابینتی عبارتند از:

 • متریال بکار رفته در ساختار تایل
 • روش تولید
 • دقت و ظرافت محصول
 • کیفیت رنگ و زیبایی
 • بروز بودن طرح
 • طول عمر
 • ارائه گارانتی از سوی تولید کننده

صادرات تایل بین کابینتی به عراق

خوشبختانه تولید تایل بین کابینتی در ایران به صورت تخصصی و حرفه ای دنبال می شود. به همین دلیل محصولات عرضه شده در بازار استانداردهای لازم را از نظر خریداران مختلف داخلی و خارجی داشته و معمولا تقاضا در حجم بالا دیده می شود. به همین دلیل صادرات تایل بین کابینتی به دیگر کشورها از مهمترین اهداف ما در مجموعه کاشیان بشمار می آید.

کشورهایی مانند عراق، افغانستان، پاکستان و عمان از جمله مشتریان مهم تایل بین کابینتی ایرانی بوده که برای خرید آنها در حجم بالا اقدام می کنند. لذا بازرگانی کاشیان به صورت تخصصی در راستای صادرات تایل بین کابینتی به دیگر کشورها اقدام نموده و تولیداتی را عرضه می دارند که استانداردهای لازم را در نگاه مشتریان دارند.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تک گل بین کابینتی

تولیدکاشی تک گل بین کابینتی ۳۰*۶۰

کاشی تک گل بین کابینتی در طرح ها و رنگ های متنوع گوتینک شده با …

Call Now Buttonتماس بگیرید