بازرگانی کاشیان
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / سرامیک استخری / قیمت عمده سرامیک استخری شش ضلعی

قیمت عمده سرامیک استخری شش ضلعی

سرامیک استخری شش ضلعی را با ارزان ترین قیمت  و بالاترین کیفیت از بازرگانی کاشیان خریداری نمایید. امروزه سرامیک استخری در اشکل هندسی مختلف تولید و عرضه می شود که با کمی سلیقه می توان به خوبی از طرح های شش ضلعی و مربعی در ترکیب با هم دست به خلق محیط جذاب زد.

همچنین سرامیک استخری شش ضلعی از لحاط ترکیب رنگ در دو نوع ساده و میکس است که نمونه های ساد تک رنگ بوده و از پرفروش ترین رنگ های سرامیک استخری ۲*۲ ساده می توان به رنگ سفید، آبی روشن و سرمه ای اشاره کرد.  اما سرامیک استخری میکس دارای ترکیب رنگ متنوع در هر شیت می باشد که سبب شده تا مصرف کنندگان تمایل بیشتر به استفاده از این نوع به نسبت سرامیک استخری ساده داشته باشند.

سرامیک استخری را از کجا بخرم؟

سرامیک استخری شش ضلعی و مربعی را می توان با مراجعه به نمایندگی های فروش این محصولات خریداری کرد. اما بهترین راهکار جهت خرید انواع کاشی استخری و شیشه استخری مراجعه به وبسایت بازرگانی کاشیان می باشد. این مجموعه معتبر با ایجاد فضای مطمئن کوشیده تا محیطی را ایجاد کند که مصرف کنندگان با خیالی آسوده به خرید انواع کاشی و سرامیک از جمله سرامیک استخری شش ضلعی بپردازند.

سرامیک استخری با توجه به عملکرد بسیار خوب خود در محیط استخر توانسته طرفداران بسیاری در بین پیمانکاران و استخرداران پیدا کند. این محصول به منظور استفاده در محیط های آبی تولیده شده و متناسب با استاندارد های محیط استخر است. از همین رو تقاضای سرامیک استخری شش ضلعی روز به روز افزایش پیدا کرده و افراد زیاد تمایل دارند تا از انواع این محصول برای استخر های سرپوشیده و همچنین استخر های رو باز استفاد کنند.

سرامیک استخری شش ضلعی
سرامیک استخری میکس شش ضلعی درجه یک

باکیفیت ترین سرامیک استخری میکس و تک رنگ

سرامیک استخری میکس و تک رنگ با بهترین مواد اولیه در داخل کشور تولید می شود که بسیار مقاوم در برابر گرما و سرمای محیط های مختلف استخر مانند سونای، جکوز  و … می باشد. علاوه بر این کاشی استخری در برابر اسید تا حدی مقاوم است و در برخورد با مواد اسیدی و شیمیایی به راحتی تغییر رنگ نمی دهد.

بلوک های سرامیک استخری شش ضلعی را بروی یک صفحه توری شکل بصورت منظم کنار هم چیده شده که این ویژگی حمل و نقل و همچنین نصب محصول را آسان کرده است. همچنین انعطاف پذیر بوده شیت سرامیک استخری کمک شایانی به نصابان جهت نصب محصول بروی قسمت های منحنی و گرد استخر کرده است.

باکیفیت ترین سرامیک استخری دارای خصوصیات جذاب دیگری به شرح زیر می باشد:

  • ضد سولفاته
  • تنوع طرح و رنگ
  • کیفیت و ماندگاری بالا
  • انعطاف پذیری عالی
  • سایز های مختلف
  • دارای اشکال هندسی جذاب
  • نصب آسان بروی سطوح منحنی
  • مقام در برابر مواد شیمیایی
  • مقاوم در برابر گرمای زیاد
  • مقاوم در برابر مواد اسیدی
سرامیک استخری شش ضلعی
سرامیک استخری میکس ساده

فروش سرامیک استخری شش ضلعی

فروش سرامیک استخری شش ضلعی نسبت به سرامیک استخری مربعی بیشتر می باشد. زیرا نمونه های شش گوش بخاطر شکل هندسی خاص خود زیبایی خاصی دارد که افراد زیادی ترجیح می دهند از نمونه شش ضلعی در طراحی استخر استفاده کنند. از سرامیک های استخری علاوه بر استخری می توان در محیط های مرتبط با آب مانند: حوضچه ها، فواره ها، سرویش بهداشتی و حمام بهره گرفت.

امروزه علاوه بر سرامیک استخری محصولات جدیدتری دیگری نظیر رویال گرانیت، گلس موزاییک استخری، شیشه استخری  رقبای بسیار سر سختی برای این محصول هستند که هر کدام از کاشی های استخری به تنهایی فضای بسیار خاص و چشم نوازی را می توان در قسمت های مختلف استخر خلق کنند.

سرامیک استخری شش ضلعی
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی کاشی استخری گلدیس

کاشی استخری گلدیس محصولی ست که استانداردهای لازم جهت فروش در داخل و خارج از …

تماس بگیرید