بازرگانی کاشیان
جمعه , بهمن ۱ ۱۴۰۰
خانه / تایل آلومینیومی / قیمت خرید تایل بین کابینتی کامپوزیت

قیمت خرید تایل بین کابینتی کامپوزیت

یکی از مهمترین مزیت های تایل بین کابینتی کامپوزیت مناسب تر بودن قیمت آن در مقایسه با دیگر تایل هاست. لذا می توانی آن را یکی از پرفروش ترین ها در بازار ایران دانست.

این روزها وقتی افراد به فکر تغییر اساسی در دیزاین داخلی منزل خود می افتند٫ از ایده هایی استقبال کرده که بیشترین تغییر را با هزینه کم ایجاد خواهند کرد. چرا که امروز مطالعات ویژه ای در خصوص دیزاین داخلی به سبک مدرن و بروز شده و در این راستا محصولات زیادی در دسترس افراد می باشد.

تایل دکوراتیو محصولی کاربردی, زیبا و مقاوم بوده که معمولا با هزینه ای کم قابل تهیه است. لذا می توان شاهد محبوبیت زیاد آنها در میان مصرف کننده ها بود. از این رو تولید این تایل ها با متریال مقاوم و استاندارد از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه توسط شرکت های تخصصی دنبال می شود.

انواع تایل دکوراتیو را بشناسید

با توجه به اینکه مصرف کننده ها تنوع محصول و قدرت انتخاب را دوست دارند٫ امروزه انواع مختلفی از تایل دکوراتیو تولید و به بازار عرضه شده است. اصلی ترین تفاوت این محصولات مواد اولیه ای ست که در تولید آنها بکار رفته است. لذا بر این اساس دسته بندی شده و به مشتریان معرفی می شود.

مهمترین انواع تایل دکوراتیو را می توان اینگونه نام برد:

  • تایل شیشه ای
  • تایل استیل
  • تایل آلومینیومی ( کامپوزیت )
  • تایل آینه
  • تایل pvc

معمولا در خرید این تایل ها شاخصه های کیفیتی٫ طول عمر و زیبایی مورد بررسی قرار گرفته و براساس آنها خریداری می شوند.

تایل بین کابینتی کامپوزیت
تایل بین کابینتی کامپوزیت پشت چسب دار

بهترین نوع تایل بین کابینتی کامپوزیت

انتخاب بهترین تایل بین کابینتی از نظر هر خریدار متفاوت است. چرا که شاخصه ها و فاکتورهای مختلفی مد نظر بوده و براساس آنها خرید می کنند. اگر فاکتور قیمت و کیفیت برای مشتری اهمیت داشته باشه٫ تایل بین کابینتی کامپوزیت یا آلومینیوم گزینه ای مناسب است. این تایل ها از نوع پشت چسب دار بوده و طول عمر آنها تا بیش از ۱۰ سال گارانتی می شود.

تولید تایل های کامپوزیت بین کابینتی و تایل بین کابینتی استیل با متریال درجه یک و ابعاد استاندارد انجام تا کاربردش در فضای بین کابینت ها راحت انجام شود. این تایل ها از نظر رنگ بندی نیز مهم بوده و خریداران آنها را مد نظر دارند.

تایل بین کابینتی کامپوزیت
تایل بین کابینتی کامپوزیت

قیمت باکیفیت ترین تایل آلومینیوم

همانطور که گفته شد, قیمت یکی از مهمترین فاکتورها در بازار بوده که براساس آن خریداران محصولات مختلف را مقایسه و برای خرید آنها اقدام می کنند. در این میان بازرگانی کاشیان شرایط خرید بهترین تایل آلومینیوم با قیمت مناسب فراهم نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تایل بین کابینتی کامپوزیت
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تایل آلومینیومی بین کابینت

تایل آلومینیومی بین کابینت

تایل آلومینیومی بین کابینت یکی از جدیدترین محصولات ارائه شده در سایت های اینترنتی فروش …

Call Now Buttonتماس بگیرید