بازرگانی کاشیان
جمعه , مهر ۳۰ ۱۴۰۰
خانه / تایل شیشه ای / خرید تایل بین کابینتی شیشه

خرید تایل بین کابینتی شیشه

تایل بین کابینتی شیشه از جمله تایل های دکوراتیو مدرن بوده که در فضای آشپزخانه نمای بسیار خوبی خواهد داشت. این تولیدات را می توانید بدون واسطه و مستقیم از بازرگانی کاشیان خریداری کنید.

همیشه زمانی یک خانه برای افراد جذابیت دارد که با زیباترین شکل و رنگ بندی چیدمان شود. چرا که امروزه تمرکز ویژه در خصوص دیزاین خانه ها شده و افراد متخصص به این حوزه ورود پیدا کرده اند. به همین دلیل از بهترین لوازم و تولیدات در این راستا بهره گرفته تا محیط های زیبا و شکیل خلق کنند.

یکی از مهمترین بخش هایی که در هر خانه به آن توجه ویژه می شود، آشپزخانه است. از آنجا که دیزاین آشپزخانه تاثیر بسیار زیاد در کل خانه دارد، مسلما باید از بهترین لوازم در راستای چیدمان و زیبایی آن بهره گرفت. لذا امروزه از ایده های نوین و مدرن در فضای آشپزخانه بهره گرفته می شود.

بهترین دیزاین برای آشپزخانه

یک آشپزخانه مدرن از بخش های تشکیل شده که هم زیبایی مطلوب داشته و هم لوازم مختلف در ارتباط با یکدیگر بیشترین کارایی را داشته باشد. اما در خصوص زیبایی ظاهری آشپزخانه باید به چند نکته توجه ویژه شود:

 • ترکیب رنگ کابینت ها، کاشی بدنه، سرامیک کف و سقف
 • فضای بین کابینت ها
 • ستون های بکار رفته در آشپزخانه
 • نوع چیدمان لوازم
 • نوع متریال های بکار گرفته در محیط

برای همین منظور امروزه آشپزخانه به شکل حرفه ای طراحی اولیه شده و براساس آن چیدمان خواهد شد. این اقدام می تواند مشکلات را در بخش های مختلف حل نموده و از فضا آن طور که باید استفاده نمود.

تایل بین کابینتی شیشه

تاثیر تایل بین کابینتی شیشه در آشپزخانه

همانطور که در بالا اشاره شد، فضای بین کابینت ها از مهمترین موضوعاتی ست که به صورت جدی به آن پرداخته می شود. زیرا در دید بوده و بکار بردن متریال زیبا و شکیل در کل فضا تاثیرات شگرفی می گذارد.

امروزه از تایل های بین کابینتی بیشترین استفاده می شود. چرا که هماهنگی بسیار خوب از نظر ترکیب رنگ، طرح ظاهری و افزایش نور محیط ایجاد می کنند. این تایل ها که از متریال های مختلف تولید شده اند، با سلیقه های مختلف سازگاری خواهند داشت.

تایل بین کابینتی شیشه یکی از زیباترین و بهترین مدل هایی ست که امروزه با رعایت استانداردهای لازم با ابعاد ۳۰*۳۰ سانت تولید می شوند. این تایل ها مزیت هایی داشته که به برخی از آنها اشاره می گردد:

 • قابلیت نصب آسان
 • طول عمر زیاد
 • شستشو سریع
 • افزایش نور محیط
 • زیبایی کم نظیر
 • مقاوم در برابر حرارت

تایل بین کابینتی شیشه

خرید اینترنتی تایل شیشه بین کابینتی

با توجه به محبوبتی که انواع تایل شیشه بین کابینتی در سالهای اخیر کسب کرده اند، تقاضای برای خرید آنها نیز افزایش یافته است. تولید تایل شیشه در داخل کشور و نیز واردات آنها از کشورهایی مانند چین، سبب ایجاد رقابت میان عرضه کننده ها گردیده و خریداران قدرت زیادی برای خرید و انتخاب دارند.

بازرگانی کاشیان با هدف عرضه تایل شیشه بین کابینتی در شهرهای مختلف کشور و اعلام کمترین قیمت فعالیت داشته و همواره جدیدترین مدل ها را به فروش می رساند. این مجموعه هدف خود را فروش بی واسطه قرار داده و سفارشات را برحسب سلیقه و سفارش مشتری ارسال خواهد کرد.

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

بین کابینتی شیشه ای

لیست قیمت بین کابینتی شیشه ای مینیاتوری

بین کابینتی شیشه ای در اندازه های مینیاتوری امروز توسط شرکت کاشیان عرضه می گردد. …

تماس بگیرید