بازرگانی کاشیان
یکشنبه , بهمن ۳ ۱۴۰۰
خانه / کاشی بین کابینتی / تولیدکاشی تک گل بین کابینتی ۳۰*۶۰

تولیدکاشی تک گل بین کابینتی ۳۰*۶۰

کاشی تک گل بین کابینتی در طرح ها و رنگ های متنوع گوتینک شده با بهترین کیفیت در ابعد ۳۰ * ۶۰ تولید و برای نصب فضای تهی بین کابینت، سرویس بهداشتی و سایر محیط ها مناسب می باشد. تولید و استفاده از کاشی های بین کابینتی در ایران از گذشته رایج بوده ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی این کاشی ها با طراحی های مدرن در رنگ و لعاب جدید و جذابی به بازار عرضه شده است. از جمله تولیدات پر مصرف و پرطرف دار می توان به بین کابینتی تک گل، کاشی بین کابینتی، تایل بین کابینتی وبین کابینتی طلایی اشاره کرد.

تک گل بین کابینتی طلایی

بنابر نیاز مشتریان و محصط مورد استفاده انواع کاشی بین کابینتی با تنوع بسیاری از نظر طرح، رنگ ، اندازه و کیفیت به بازار مصرف ارائه می شود. در این میان بین کابینتی تک گل طلایی طرفداران بسیاری پیدا کرده چراکه جلوه زیبا و تناسب بیشتری با طرح و جنس کابینت ها دارد. کاشی بین کابینتی از متد هایست که برای زیبای دکوراسیون داخلی و پوشاندن فضای بین کابینت ها کاربرد بسیاری داشته و در بازار با خیل عظیم مشتریان مواجعه بوده است. بین کابینتی طلایی همانند کاشی تک گل بین کابینتی برای زیبا سازی و نما بخشیدن به محیط خانه مخصوصا آشپزخانه ایفا نقش می کند.

تک گل بین کابینتی طلایی

کاشی بین کابینتی جدید

از مهمترین فضاهای داخلی ساختمان که برای طراحی و دیزاین در اولویت قراردارد قطعا محیط آشپزخانه می باشد، پس انتخاب کاشی بین کابینتی با جدیدترین طرح ها و رنگ ها از اهمیت بالایی برخودار است. در بازار امروزی کاشی بین کابینتی جدید در اندازه های مختلف و همینطور طرح های متفاوت و نیاز مصرف کننده وجود داشته و هر شخص می تواند با توجه به سلیقه متریال مد نظر را تهیه نمایید. استفاده و بهره گیری از کاشی های بین کابینتی افزایش بازتاب نور و دلباز تر شدن محیط را به همراه دارد.

کاشی بین کابینتی جدید
کاشی بین کابینتی جدید

نصب بین کابینتی تک گل

بسیاری از طراحان و معماران برای پوشش بین کابینت ها تمایل به استفاده از کاشی بین کابینتی تک گل را داشته که علاوه بر جنبه زیبایی از مزایایی زیادی بهره مند می باشد.
بین کابینتی تک گل مانند سایر کاشی های بین کابینتی توسط چسب مخصوص بر روی سطوح مختلف سیمانی، سرامیکی و کچی قابل نصب است. لذا جهت نصب دقیق و اصولی کاشی بین کابینت پیشنهاد می شود از افراد با تجربه و حرفه ای در این حوزه کمک بگیرد و تا به راحتی بتواند فضای زیبا و جذابی را ایجاد کنند.

نصب بین کابینتی تک گل

عرضه کاشی تک گل بین کابینتی

کاشی تک گل بین کابینتی یکی از مدل های بروز و مدرن بین کابینتی است که طراحان و عموم افراد نمونه های برجسته و براق آن را برای بین کابینت ها استفاده می کنند. عرضه انواع کاشی بین کابینتی امروزه با قدرت و سرعت بیشتری توسط مراکر مختلف حضوری و غیرحضوری مانند مجموعه کاشیان در حال انجام می باشد و این تولیدات را در ابعاد متفاوت و کیفیت عالی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. همچنین از طریق تماس با کارشناسان فروش این مجموعه می توانید در مورد مشخصات محصول مورد نظر اطلاعاتی کسب کنید.

عرضه کاشی تک گل بین کابینتی
کاشیان
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

 مشاوره و فروش کاشیان
   نصیری: 0912 052 9875
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

تک گل بین کابینتی

فروش عمده و خرده تک گل بین کابینتی ۳۰*۶۰

تک گل بین کابینتی یکی از زیبا ترین مدل های که برای زیبایی و نما …

Call Now Buttonتماس بگیرید